Ootteko huomannu, että Se Oikean yössä juontajilla on nykyään baarijakkara jolla istuvat. Katri ja Iida usein minarissa, joka ei jätä paljon arvaamisen varaa. Vilautuksiakin näkynyt. Kyllä miehet tykkää. Kellään tietoa onko näistä klipsejä jo netissä?
Vastaukset 20
- vsvuydxibytdf
jakkara on kai ylösalaisin?
- nbsdghjlkgvfgh
on sellainen nelijalkainen, niin nuo vosut on ihan pähkinöinä.
- hyi hyi
niiden mahdolliset vilauttelut, ovat niin pornoja molemmat että käännän aina kanavaa jos jompikumpi tai molemmat juontamassa. Se oikean pitäisi olla vakavan seuranhaun ohjelma, ei mikään seksiohjelma eikä ohjelmassa sen sääntöjen mukan edes saa hakeakaan seksiseuraa. Jostain syystä kumminkin juontajat tekee tyhjäksi koko säännön, ensinnäkin nuo kaksi juontajaa jotka tosiaan puhuvat vaan seksistä, lisäksi ohjelman kilpailut ja gallupit on useimmiten nykyään seksiin liittyviä.
Ei tuolta kukaan enää kai vakavissaan tositarkoituksella tai kaverimielessä seuraa hae, on menny taso alaspäin kuin härän häntä.
Liekö syynä se että tuon ohjelman tuottaja taitaa olla joku peräkamarin poika joka ei oo naista saanut miesmuistiin. - Taso mennyt alas:
No, en ole. Sen jakkaran olen nähnyt ilman istujaa ja luulisi siinä paha olevan koko yön keikkua.
Jos Iida siellä juontaa yleensäkin poistun nopsaan, koska hän on ihme huutaja, tuskin mitenkään syvällinen
keskustelija?
Minäminä tyylinen hiukka, tämmöisen kuvan olen saanut.
Näen niin vähän nykyään noita ohjelmia, mutta joskus tuntuu ettei siellä ole muita kuin Saranna ja iida.
Nii, kerran olin huomaavinakin että se yksi on palannut josta en pidä: Suvi.- heh.
on vikana? On ainoita asiallisia ja siveellisiä juontajia Annan lisäksi koko ohjelmassa nykyään. Kaikki muut on enemmän tai vähemmän pornoja.
- taso mennyt alas
heh. kirjoitti:
on vikana? On ainoita asiallisia ja siveellisiä juontajia Annan lisäksi koko ohjelmassa nykyään. Kaikki muut on enemmän tai vähemmän pornoja.
Nasaali ääni jota en kestä kuunnella.
Pidän:
- Nikosta
- Jennystä
- Katrista
- Miikasta. - Piikkitukka 30v ???
En olisi ikinä uskonut,että reissun jälkeen palaa sättijuontajaksi. Ja Mikkelin nainen on varmasti vielä 60 vuotiaanakin juontamassa. Hakkaa piikkitukan ennätyksen.
- kuka kekä
Piikkitukka 30v ??? kirjoitti:
En olisi ikinä uskonut,että reissun jälkeen palaa sättijuontajaksi. Ja Mikkelin nainen on varmasti vielä 60 vuotiaanakin juontamassa. Hakkaa piikkitukan ennätyksen.
Ketä tarkoitat piikkitukalla?
Entä ketä tarkoitat Mikkelin naisella? En tiedä muita kuin Terhi (se joka aloitti juontamalla Chatburger-ohjelmaa) jolla ei ole sukunimeä, olisko se jota sä tarkoitat? - Tampereen isomuna
kuka kekä kirjoitti:
Ketä tarkoitat piikkitukalla?
Entä ketä tarkoitat Mikkelin naisella? En tiedä muita kuin Terhi (se joka aloitti juontamalla Chatburger-ohjelmaa) jolla ei ole sukunimeä, olisko se jota sä tarkoitat?Kyllä se sukunimetön ja se piikkitukkaukko joka on ollu satavuotta juontamassa, lähinnä pyhäkorvausrahoja hakemassa.
Teki paluun jokin aika sitten.
- mies++++++
on sexy! http://www.youtube.com/watch?v=YSqOSdUT0bw&feature=related
- iida, yök
nainen ei voi olla seksikäs. Silikoni pilaa seksikkyyden, se on sillä tavalla että se todellinen seksikkyys tulee naisen aidoista muodoista ja naisen sisältä, ei sitä voi tehdä jollain silikoonilla tai tatuoinneilla.
Siksi koen että suurin osa chatjuontajista on ehdottomasti turnoffeja, ainoita joita pidän arvossa on mm. Elina Lehinsalo joka on aito ja luomutyttö! Elina ansaitseekin hyvän miehen, ei mitään miespuolista bimboa joita valitettavan iso osa katsojista tuntuu olevan. - miesssssss
iida, yök kirjoitti:
nainen ei voi olla seksikäs. Silikoni pilaa seksikkyyden, se on sillä tavalla että se todellinen seksikkyys tulee naisen aidoista muodoista ja naisen sisältä, ei sitä voi tehdä jollain silikoonilla tai tatuoinneilla.
Siksi koen että suurin osa chatjuontajista on ehdottomasti turnoffeja, ainoita joita pidän arvossa on mm. Elina Lehinsalo joka on aito ja luomutyttö! Elina ansaitseekin hyvän miehen, ei mitään miespuolista bimboa joita valitettavan iso osa katsojista tuntuu olevan.silikonienko takia iida ei saa miestä.yks sen ihastus(tatuoitu karun komee kuulemma) torjuu sen aina..itse miehenä kyllä hiukka tökkii jos naisella silikonit,ei siitä saa kunnollista kuvaa mikä on naisiaan..vai joku hunsvotti.elina ja saranna plus jenni aitoja luomu tissejä
- ei iske iida ei
miesssssss kirjoitti:
silikonienko takia iida ei saa miestä.yks sen ihastus(tatuoitu karun komee kuulemma) torjuu sen aina..itse miehenä kyllä hiukka tökkii jos naisella silikonit,ei siitä saa kunnollista kuvaa mikä on naisiaan..vai joku hunsvotti.elina ja saranna plus jenni aitoja luomu tissejä
ja iidalla on silikoonien lisäksi tatuoinnitkin, ei oikein iske sellaset naiset. Niistä tatuoinneista piti oikein tehdä vielä monta uutisjuttuakin, "kuulkaa nyt varmasti kaikki, mä olen ottanut tatskoja"....voi jessus..
Luomurinnat ja puhdas, merkitsemätön iho on seksikkäintä! - Hips Like Barn Door
Jaa on vai? Mä tykkään naisista joilla löytyy pärsse, tuolla on pojan lantio. Tietysti jos tykkää poikamaisista tytöistä niin onhan tuo sitten varmaan sexy.
- ei iske iida ei
Hips Like Barn Door kirjoitti:
Jaa on vai? Mä tykkään naisista joilla löytyy pärsse, tuolla on pojan lantio. Tietysti jos tykkää poikamaisista tytöistä niin onhan tuo sitten varmaan sexy.
Toi on totta, Iidalla ei tosiaan ole naisellisia muotoja lantion seudulla. Mutta jotkut näköjään arvostelee naista vaan rintojen koon mukaan.
- luoyflhhgdkuh
ei iske iida ei kirjoitti:
Toi on totta, Iidalla ei tosiaan ole naisellisia muotoja lantion seudulla. Mutta jotkut näköjään arvostelee naista vaan rintojen koon mukaan.
> "Mutta jotkut näköjään arvostelee naista vaan rintojen koon mukaan. "
Esimerkiksi Iida itse. - Joo-o...
iida, yök kirjoitti:
nainen ei voi olla seksikäs. Silikoni pilaa seksikkyyden, se on sillä tavalla että se todellinen seksikkyys tulee naisen aidoista muodoista ja naisen sisältä, ei sitä voi tehdä jollain silikoonilla tai tatuoinneilla.
Siksi koen että suurin osa chatjuontajista on ehdottomasti turnoffeja, ainoita joita pidän arvossa on mm. Elina Lehinsalo joka on aito ja luomutyttö! Elina ansaitseekin hyvän miehen, ei mitään miespuolista bimboa joita valitettavan iso osa katsojista tuntuu olevan.Mee takas luolaas, luolamies!
Olet juuri näitä (lyhyesti kerrottuna): "Ompa kaunis ja seksikäs nainen" ja sitten kuulet että rinnat onkin silikonit: "Hyi hitto kun ruma".
Mite ihmeen väliä, jos on seksikäs niin on, oli kummanlaiset rinnat vain.
Vastasin vaikka onkin vuosi tuosta kirjoituksesta..
- nam nam2
Katri Sorsa ei käytä koskaan pikkareita :D Nam nam nam nam on kuulemma uunissa jossain timanttisilla..jossain päin maailmaa :D nam nam
- aaron79
Katrin bloki
http://virgininslutsuit.blogspot.fi/
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä on totta mikä ei?
Onko juoru vai ei että nimeltä mainitsematon henkilö on tehnyt naiselle/naisille jotain joka on väärin?212064Päivän aivopieru Trumpilta
Trump julisti sodan hyttysiä vastaan. Myös punkit ovat Trumpin sodan kohteena. Eikö vieläkään USA:n kansa tajua tuon uko71960- 129907
Just saying
Mies joka antaa naiselle turvallisen olon, on seksikäs. Ei kieroja kikkoja ja haluaa olla vain sen yhden naisen mies.138701- 54626
Löytyikö syy miksi Martina on Muhiksen kanssa
Saipa naurut Gekkosen kuvasta, missä ovat ravintola Hookissa Immu fight night ottelun jälkeen, Muhoksella pullottaa hirv94607Jos selviäisi että kaivattusi
Olisi savant asperger? Rakastaisitko vielä? Savant-lahjakkuus olisi kapea-alaista neroutta liittyen mekanisiin ja tilan89559- 12557
Jorma Uotinen läväytti härskin heiton - Paljastus uudesta TTK-romanssista?
Tuomari Jorma Uotisen linja on välillä hyvinkin rohkea TTK:ssa. Hän näpäytti Jaakko Parkkalille ja Kastanja Rauhalalle v11543- 65541
Jokin ei täsmää
Joskus yksi vuosiluku saa katsomaan koko tarinaa uudestaan. Löysin gradun. Matematiikka ei oikein täsmää siihen, mitä mi298536- 42525
Toivotko vielä viestiä
Minulta? En rohkene enää ottaa yhteyttä, kun varmasti jo uusia naisia elämässä. Nolaisin vain itseni.38505Oliko Jani Halmeen aika jo tippua TTK:sta?
Jani Halme ja Claudia Ketonen joutuivat jättämään TTK:n. Halme ja Ketonen saivat viimeiseksi jäänestä tanssista, sambas27492Kuka kaipaa T m?
Kerro nainen kirjaimesi vaan... Haluan miettiä kuka tulee ekana mieleeni.. kuin kurkistus tunteiden meren pinnalle, jota36480- 111458
Miksi jotku naiset on niin tyhmiä
Että elättelevät turhaa toivoa toisen kustannuksella. Onko ne kaikki kaappilesboja vai mikä niitä vaivaa? Sitten itketä51447- 41434
- 58422
S-ryhmän vastuullisuuden kaksoisstandardi
Vastuullisuuspuhe on helppoa. Vaikeampaa on selittää, miksi S-ryhmän omien merkkien tuotteita ja raaka-aineita hankitaan10412