Rakastan sinua, edelleenkin.
Oletkohan onnellinen. Olisi niin paljon puhuttavaa.. ikävä jutteluhetkiä.
Nuku hyvin.
Oletkohan onnellinen. Olisi niin paljon puhuttavaa.. ikävä jutteluhetkiä.
Nuku hyvin.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Oletko kertonut rakastavasi? :)
sinullekin
joku rakastaa aina jotakin
minäkin rakastan häntä ja kaipaan hänen (miehen ) ääntä
Kauniita unia,
olostani ei iloa siitä viis
niin paljon olisi...
unia Rakas
Onko tämä teistä/sinusta rakkautta? Minusta tämä on raukkamaista toinintaa ja kaukana rakkaudesta. Huomenta vaan kaikille.
Minäkin niin kaipaan jutteluhetkiämme.. En ole onnellinen. Turha sun on olla varovainen kun tiedät meidän pelisäännöt... open your heart.
Rakkaudesta.
Minä kuolen ennen kuin minun rakkauteni kuolee, tiedän sen.
Nuku hyvin siellä.
mäkin kuolen, ennenkuin rakkauteni ja se on aika kiduttavaa..
Miksi me kidutamme itseämme ja toisiamme? Tiedämme kumpikin miten tässä tulee käymään. Rakastan pelejä mutta on tämä hieman raadollista jopa minulle. Tule mun luo ja tee kaksi ihmistä maailman onnellisimmiksi, vaikkei muut sitä haluaisikaan.
Mistä saisin tietää olisitko kenties hän? Paitsi ettet kyllä varmasti ole.
Teillä taitaa olla melkolailla samanlaiset pelisäännöt kuin meilläkin tai sitten sinä voisit olla hän.. mutta et taida kuitenkaan olla, hän haluaa ottaa muut huomioon, muut oman onnellisuuden edelle. Meidän pelisäännöt.. niin sen takia voikin olla open heart becouse nothing chance.
Poikkeen väärät uskomukset, olen juuri hän :) joko tajusit?
sun luo HETI, kun pyydät henk.kohtaisesti. Järjetön ikävä ja tekisin sut onnelliseksi ja sä mut, tiedän sen. Mutta.. eihän tää ole totta, koska en millään jaksa uskoa, että sä olisit täällä kirjottelemassa, en vaan voi uskoa, ihmettelen jopa, että itse oon täällä. Mutta saapahan edes jonnekin sanoa sen, mitä ajattelee ja tuntee..
Niin ihmeelliseltä kuin se tuntuukin niin nyt taitaa olla niin että olemme molemmat täällä kirjoittelemassa tuntojamme. Ja kun tarkemmin mietit niin ymmärrät miksi minä tänne itseäni puran ja minä myös ymmärrän varsin hyvin miksi sinä täällä purkaudut. Minullakin on kamala ikävä ja kaipaan sinua mielettömästi.
Vaikea minunkin uskoa että se olet sinä, mutta laita vaikka joku youtube linkki johonkin biisiin mikä varmistaisi asian niin minä vastaan samoin.
hoi älä jätä !!
nimetön viesti ei kerro rakkaudesta kenellekään.
minkäänlainen anonyymi viesti ei kerro mitään koska kukaan ei tiedä keneltä se on ja kenelle. Vain ihmiselle itselleen osoitetuilla viesteillä on merkitystä.