Palsta on todella vajonnut harvinaisen alas, harvoja valopilkkuja on MPP´n tai Tranit_miehen avaukset.
Kapi näköjään on taas ainoa, joka tuo lukijoita ja kirjoittajia enemmän. Valitettavasti tuo hoh,hoh,hooo ja märät pierut ei oikein sovi, mutta hyvin kuvastavat palstan keskustalaista keskimääräisyyttä.
Kapi näköjään on taas ainoa, joka tuo lukijoita ja kirjoittajia enemmän. Valitettavasti tuo hoh,hoh,hooo ja märät pierut ei oikein sovi, mutta hyvin kuvastavat palstan keskustalaista keskimääräisyyttä.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Kaikenlaiset hömppäfilosofit sotkevat saittia. Asiaa pitää olla jos kerran kirjoittaa, vaikkapa näin:
Käymälädirektiivi maaseudulle ylivoimainen ?
Nykyään täytyy kesämökkienkin laskivedet puhdistaa; imeyttää tai kuljettaa pois. Kallista lystiä se, monelle liian kallista. Meille kävi erikoinen episodi toukokuun lopulla. Olimme mökillä järven rannassa. Sulotuoksut tungeksivat sieraimiimme ja sudenkorennot kaunistivat aamutaivasta. Muistelin, että se imeytyskaivokin pitäisi jo asentaa. Silloin se tapahtui. Hirvittävä sarvekas olento - lehmä tai jokin -, otti ja ULOSTI suoraan maaperään. Herra paratkoon, enemmän kakkaa kuin koko perheeltäni yhteensä. Kysynkin nyt keskustan ministereiltä, kuinka tämä on mahdollista ? Ja ei varmaankaan ollut ensimmäinen kerta kun lehmä tai jokin näin menettelee. Kerron lisää. Siis sarvekas eläin oli niinsanotusti laskenut allensa. Tätä ympäristörikosta seurasi sangen epämiellyttävä haju. En voi sanoin kuvata sitä myötähäpeää, mitä tunsin eläintä kohtaan. Lapsoseni kirmasivat syvän järkytyksen vallassa vintin ylisille ja ovat siellä nyt olleet jo kolmatta viikkoa.
Onneksi kiinalainen ei kakkaa. Muutenhan kaukainen Kiinausmannerlaatta olisi jo aikaa sitten vajonnut kohti kuumaa pätsiä raskaan kakkakuorman saattelemana.
Lappeenrannan tappitehtaan uutuus onkin suunniteltu eläimille, olkoonpa ne villit tahi kotieläimet. Tappi vaan paikalleen ja loppuu se kakkiminen.
Kuinka monka ihmispaskaa tarvitaan yhden lehmän tuotteen tasapainottamiseen? Entä uraa?
Arvioin noin -määrien selvittämiseksi: 1 lehmä tuottaa lantaa saman kuin x 5 ihmistä / vrk, ja ureaa 7 x ihmistä..
Koska ongelma on kolmella tavalla ristiriidassa ihmsen elämän, EU-diregtiivien sekä halveksitun perustuslakimme kannalta, ehdotan että herra 47 sieltä LPR:sta kääntyy kaikkien mahollisten tahojen puoleen; Elämän herran, EU:n sekä mr Perustuslakimme liäksi saattaa olla hyödyllistä tavoittaa Allah tai ainakin Mohaammed, Budha, Han elle hon Hara Crishna sekä Jing & Jang, joista tiedetään olevan paljon apua monessa teemassa, jopa lottorivin ja pitkänvedon parhaan linjan löytymiseksi. Periaatteessa Intian suunnlata saapunutta väkeä en kuitenkaan otettaisi aivan todesta tässä teemassa, sillä onhan pyhää lehmää kunnioittavien kyky vertailla pakanallisen inehmon versus puolijumalansa tuotantoa kiistatta rajallista.
Minä nyt taluttelen sitä paskovaa sarvipäätä pitkin eri virastoja. Näkevät sitten itsekin mistä on kyse. Uskontoa ja lehmää ei pidä sekottaa, vai haluaako kommentaattori kenties siivekkäitä lehmiä ? Lehmäenkeliparven paskomista ei kestäisi sitten kukaan.
Kapu taitaa ainakin olla avohoidossa eli heitteillä. Taitaa teksteistä päätellen jättää ottamatta pillerinsä, ainakin punaiset.
yksi mätä muna voi pilata isonkin munakkaan. Yksi ja sama sekopää, se entinen sonnimies on kyseessä esiintyypä hän nyt noilla rekatuilla nikeillään, rekkaamattomana kapitulanttimiehenä, tökköuatrana ja minä tahansa, myös muiden nikkejä lainailemalla.
Täällä hän on aamuvarhaisesta iltamyöhään ja usein öisinkin, eikä häntä voida moittia ahkeruuden puutteesta siinä ainoassa lajissa, minkä hän osaa. Halut ja taipumukset hänellä olisi vaikka minkälaiseksi terroristiksi, motivaatiokin sama kuin terroristeilla aina, katkeruus, mutta onneksi hörhöltä puuttuvat kyvyt muuhun, niin joutuu terrorisoimaan vain täällä. Täällä hän ei pysty tekemään vahinkoa muulle kuin ehkä kepulaisuuden kuvalle.
Ei minulla mitään rekkaa ole, käytetty henkilöauto vain. Lääkärin lääkemääräystä pitää noudattaa.
asuu lappeenrannassa ja on mainostanut, että töihin ei mene koska sossusta saa rahaa. siinä on hyvä suoltaa paskaa saitille ja kehitellä seksihuonekaluja.
Seksihuonekalut
Raatokärpänen 26.2.2005 05:58
Kuka alkais valmistaa seksihuonekaluja. Sellaisia, mitkä on suunniteltu naimiseen. Vaikkapa muunneltavissa olevia naintisohvia, joissa tarrahihnoja raajojen kiinnitykseen, motoroituja vipuvarren päässä olevia dildoja tai vaikka mitä.
Kiva olis mennä nuoren parin ostamaan huonekalunsa sellasesta erikoisliikkeestä.
Ilmeisesti tarkoitatte lappeenrantalaista Martti Holmströmiä, ”city-keskustoihin” kuulunutta entistä City-Aslakia, joka myöhemmin on esiintynyt mm. Environment-nikillä. Hänellähän menivät sittemmin ”sukset ristiin” Seppo Hietasen kanssa, josta esitti mm. tällaisia näkemyksiä:
”Saitin viheliäinen paskavankkuri. Ehkä hänen kommari-stallari -juttunsa eivät olekaan mautonta leikinlaskua. Toinen vaihtoehto on silkka typeryys.
Olisi hyvä koota kaikki saitin kirjoituksesi yksiin kansiin, myös ne 80% , jotka on syystä poistettu. Siitä rakentuisi todellinen mielisairaan päiväkirja.
Olet harmiton pelle. Jokainen ajatteleva ihminen havaitsee tuon faktan. Elä rauhassa, himmiö.”
Holmström on soitellut minulle muutaman kerran, ja kerran minäkin soitin hänelle, ja meillä onollut aivan asiallisia keskusteluja. Kun häntä alettiin syyttää sonnimieheksi, niin kysyin kerran, onko siinä perää, harrastaako hän sellaista huumoria. Hän kielsi jyrkästi ja sanoi, että hänellä ei ole mitään tekemistä sen nikin kanssa. Lienenkö hyväuskoinen, kun uskoin häntä. Olisi mukava tietää, mihin perustat käsityksesi, että tuo päästään selvästi vialla oleva moninikkinen häirikkö olisi Holmström.
lue martin vanhoja siis todella vanhoja kirjoituksia niin huomaat tyylissä samanlaisuutta. Toinen syy on "sonnimiehen" hermostuminen kun hän jäi kiinni. Controllina kirjoitellaan vain asiallisia avauksia, mutta puskista tulee päivittäin todella paljon kakkaa imitaationimimerkein. Hermostuneisuus on aina varma merkki
kun city-keskustat oli aikoinaan
Koskaan ollut kaiki inkkarit kanootissa ja siksipä olet aiupseeriksi jäänytkin.
Todistettavast olet palstan tyhmin häirikkö punikki, voitat jpopa ernestin tyhmyydessäsi...
kepun syviä rivejä. Keskimääräisen peräkammarikeppulin ajatus pyörii tasolla, joka on valitettavasti liiankin tuttu saitilla käyneille. Keskivertokeppulia kun ei totta vie ole liialla sivistyksellä paiskattu.
ja saman häirikön tuotteita. control häirikön takana on todellakin lappeenrannan martti
Kepulaiset voitavat aina henkisesti sairaat vierailijat.
Palstan pilaa :
Mielipuolipunikki
kapinenpiski
ladamies
Normaali ihmiset menisivät psykiatriseen hoitoon jos jotain ihmeellistä päässä tapahtuu mutta kaikki ei,he vaan yrittää käännyttää ja viedä eteenpäin ruotsin kansallisaarretta eli homoutta
yksi hyvin sairas pikkuskeida on pilannut poliittisen keskustelun.pikku mitättömyys, jolla hirveä älykkyyden ja sivistyksen kateus.
Tärkeintä, että ovat poissa muusta pahanteosta....heh
juuri sellainen kun kepulaiset haluavat. anuskeskustelut kuuluvat kepujen mielestä saitille
Tärkeintä on kuitenkin että sosialistit pääsevät purkamaan vanhaseen omia katkeroituneita tuntojaan. Kyllä se onkin niin turvallista osoittaa varsinkin Vanhaselle omia patoutuneita tunteitaan.
kepulaiset saavat kirjoitella homoeroottisista kokemuksistaan tänne
Controlman on palstan paras. Kapi, Mpp, Känä, Ukki ja ernesto ovat hulluja punikkihäirikköjä, jotka ruikkivat myös puskista kuraansa.