harley davidson

juhakongilta

tervestä vaan kaikille ja hyvää juhannusta! Eikös nää pyörät oo niitä homostelijasohvija joilla ne nahkaliiviset tukkansa menettäneet sedät aijaa? Mun naapurissa asuu tollanen setä ja sillä on harley davidson ja paljon miesystäviä.

3

378

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Isolihavasika

      No kappas kun Konkin Jussi, lukihäiriöinen aikamiespoikaonanisti, siinä avautuu ja kertoo ajatuksiaan! Käy ihmeessä huutamassa naapurin homosedälle, että "hyihyi". Sano sille rietastelijalle, että Harrikka on paska peli ja että sinua vituttaa kun ei ole fyrkkaa ostaa edes mopoa. Hyvää juhannusta sinullekin - molopää :D!

      • juhakongilta

        Muista laittaa nahkaliivit juhannuksena.se näyttää tosi fiksulta kun on 90kg ylipainoa ja nahkaliiveista pursuaa mahaa ja kainaloistakin valuu läski.Selässä on vielä oman tarhan tai esikoulun tunnukset ja sitten mennään ajelee sohvalla ympäri ämpäri kyliä.Ja illalla saavutaan tapaamaan muita miehiä tallille.Etteikö vaan olisi homostelusta kyse? Aikuiset ihmiset katsoo hymyssä suin kun vanhat koulukiusatut tai kiusaajat ajaa letkassa kylän läpi ja jokaisella on uhmakas ilme kun 5 vuotiaalla.


      • jabbadabba
        juhakongilta kirjoitti:

        Muista laittaa nahkaliivit juhannuksena.se näyttää tosi fiksulta kun on 90kg ylipainoa ja nahkaliiveista pursuaa mahaa ja kainaloistakin valuu läski.Selässä on vielä oman tarhan tai esikoulun tunnukset ja sitten mennään ajelee sohvalla ympäri ämpäri kyliä.Ja illalla saavutaan tapaamaan muita miehiä tallille.Etteikö vaan olisi homostelusta kyse? Aikuiset ihmiset katsoo hymyssä suin kun vanhat koulukiusatut tai kiusaajat ajaa letkassa kylän läpi ja jokaisella on uhmakas ilme kun 5 vuotiaalla.

        eipä tuota "tervesika" nauramatta lukenut mutta ilmiö on mitä todellisin, noita on nyt näkösällä runsainläskin mutta eiköhän toi ole katoava kansanperinne niinkuin tukkapäästä.
        Näin ollen oikeasti kaljut ja takatukat joita ei ennen naiset vilkaiseetkaan , saavat hetken nauttia parrasvaloissa ajettuaan muutamat hipiätki pois.:DDDDD
        Sitten on nämä punk-ilmiöt 50v molemminpuolin, missä on ne oikeat miehet, ennen ne oli sodassa mutta nyt kun ei ole sotaa , ne tekevät itsestänsä narrin kun ei enään muuhun pysty.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?

      Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta  – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,
      Maailman menoa
      83
      4503
    2. Olit ihan

      Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
      Ikävä
      26
      3304
    3. Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?

      Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt
      Maailman menoa
      41
      2926
    4. Kaipaamasi miehen nimi?

      Ja maakunta tai kaupunki?
      Ikävä
      18
      2857
    5. Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?

      "Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu
      Maailman menoa
      117
      2747
    6. Oletko keskustellut kaivatustasi muiden

      Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka
      Ikävä
      44
      2617
    7. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      17
      2559
    8. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      113
      2295
    9. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

      TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
      Suomalaiset julkkikset
      14
      2105
    10. Vornanen ja oulainen

      Voi voi Ville mihin sekaannuit🥶
      Oulainen
      7
      1751
    Aihe