Tehkää perässä jos pystytte!

Ei taida karvanoppatojot pysyä ladulla ja perässä?

http://www.youtube.com/watch?v=8Eo9_zF9WYI&feature=related
5357
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

No tossa näkee nykyautojen epätoivoisuuden, jopa ke20 menee kovempaa tuolla ladulla reilusti pienemmillä tehoilla.

Äänestä

Vaikka vanhassa Korollassa ei pyöris ku toinen takapyörä, niin kyllä sillä vaan Sokotan voittaa.
Ei siitä vielä kovin kauan ole, kun Tojolla on Jyskälä voitettu. Millos skootalla viimmeksi?

Äänestä
  • Tojot ei pysy tiellä edes kolmenkympin vauhdissa. Talvella varsinkin tunnottomampaa ohjausta saa hakea. Skoda sen kun porskuttaa.

    Äänestä

Ei näytä kallisetelevan mutkissa yhtään ja käytös näyttää muutenkin olevan käsittämättömän tasapainoista, hyvä Jetiiiiiiiiiii!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


9898989 kirjoitti:

Ei taida karvanoppatojot pysyä ladulla ja perässä?

http://www.youtube.com/watch?v=8Eo9_zF9WYI&feature=related

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu