Vapaakirkon kesäjuhlat 2.-4.7.2010 Helsingin Jäähallissa

Olet sydämmellisesti tervetullut !!!

Vapaakirkon kesäjuhlat 2.-4.7.2010 Helsingin Jäähallissa

http://www.kesajuhlat.net/sivut/

http://www.tv7.fi/
2374
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mitä vittua tällä on tekemistä rippi- tai protuleirien kanssa?

Äänestä

On näköjään kaikenlaisia lahkokirkkoja Suomessa. Eikös teille ne tyhmät jäsenet maksa 10 %:ia bruttopalkastaan?
"Pelastuuko" varmemmin, jos antaa rahansa Vapaakirkolle?

Kerro kymmenen syytä, miksi minun kannattaisi antaa Vapaakirkolle 500 euroa kuukaudessa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuomas ........ kirjoitti:

Olet sydämmellisesti tervetullut !!!

Vapaakirkon kesäjuhlat 2.-4.7.2010 Helsingin Jäähallissa

http://www.kesajuhlat.net/sivut/

http://www.tv7.fi/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu