Kesä ja miesten jalat!

Dayamm

Kesä tulee ja mikäs sen hienompaa, kun miehet kulkevat varvastossuilla ja saan katsella miesten komeita ja hyvinhoidettuja(!) jalkoja..Varsinkin isot ja miehekkäät jalat ja varpaat saa kiimaiseksi !
Kyllä,miesten jalat on fetissini ja mies olen itsekkin .
Onko muita samaisesta fetissistä kiinnostuneita?

15

2047

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 21 vuotias kundi

      Onhan ne miesten hikiset jalat ja varpaat kiihottavii :), mustat ja valkoset sukat on parhaita, vielä kun joku 20 kymppinen jäbä runkkais mun kalua sen jalkojen välissä ja saisin laueta sen jaloille ja sitte se käskis nuolla sen jalkapohjat ja varpaat puhtaiks hiestä ja spermoista, namm, kyllä kiihottaa :)

      • 22wKundi

        oksettavaa. siitä saa jalkasienen.


      • geee25
        22wKundi kirjoitti:

        oksettavaa. siitä saa jalkasienen.

        No pitää vahän kattoa millasia jalkoja imeskelee!
        Haluisin,et joku mies palvois mun jalkoja.


      • ...
        22wKundi kirjoitti:

        oksettavaa. siitä saa jalkasienen.

        Eihä kaikilla oo jalkasientä vaikka hikiset varpaat oliski ...


      • bagel
        geee25 kirjoitti:

        No pitää vahän kattoa millasia jalkoja imeskelee!
        Haluisin,et joku mies palvois mun jalkoja.

        ?


      • baresole

        jalat vasten jalkoja aahhh...


      • show your socks

        Kyllä miesten jalat kiihotta ja varsinkin kun on valkoset sukat jalassa:) Pari viikkoo sitten oli yyterissä rantafutiksen mm-kisat ja siellä näi paljon hyvännäkösiä jalkoja ja sukkia, mikä parasta jätkät oli paljon sukkasillaan hiekalla ja muuallakin. Oli kiva katella kun porukka bilettää valkosissa sukissa rannalla.


    • CCKalle

      Joka kollit lajitoverin jalata huomaa!! Vähintäin sen verran, onko kaverilla isommat jalat kuin itsellä. Helle ja kesä ovat totta parasta. Minulle komeimpia ovat isot lättäjalat. Vielä on kantajana on hyvin treenattu kroppa. Mutta haaveeksi taitaa ina jäädä tuo jalka vastaan jalka...

      • sole to sole

        kundeilla on harvemmin jalkapohjat yhdessä vaikka muijat tekee niin keskenään lähes poikkeuksetta, liekö ketään jäbää joka haluis sitä harrastaa


    • footlover

      tule meseen niin jutellaan camit päällä. [email protected]. tykkäätkö muuten sukkahousuista

    • Anonyymi

      Täällä 36 hetero mies, joka saanut joskus toisilta miehiltä kehuja jaloista. Mulla 44 kokoiset jalat ja oon suht hyvä kroppainen, urheilullinen ja jalatkin pysyneet hyvässä kunnossa ja pehmeinä. Ois huippua saaha jalkahieronta ja muuta kivaa jalkameininkiä toisen miehen kanssa. Oon pari kertaa nähny sellasta unta, että mun jalat on sidottu tai kahlittu ja mun kenkiä ja sukkia ollaan riisumassa pois. . Sit tuntematon mies ääni sanoo mulle "kivat jalat sinulla, kutiatko jalkapohjista?" Mä meen siinä vaiheessa sanattomaksi ja tunnen ku joku alkaa höyhenellä hitaasti sivellä pitkin mun jalan pohjaa ja varpaita.. alan nauraa heti, koska kutian tosi helposti ja se mies sanoo seuraavaksi "kuti kuti kutii!" 😅😅

      • Anonyymi

        Mitäs jos toinen karju ei mitään kutittelua. Vaan runkkaisi sun jalkapohjiin niin, että liemet vain tursuaisi varpaan väleistä? Vähän pienen sorttinen tuo 44. Onko holvit vai onko lättäjalka?


      • Anonyymi

        "... saanut joskus toisilta miehiltä kehuja jaloista." ?? Mitä helkkaria? Missä äijät keskenään kommentoi toistensa jalkojen kauneutta ja pehmeyttä?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mitäs jos toinen karju ei mitään kutittelua. Vaan runkkaisi sun jalkapohjiin niin, että liemet vain tursuaisi varpaan väleistä? Vähän pienen sorttinen tuo 44. Onko holvit vai onko lättäjalka?

        Ei oo täysin lättäjalat, iha himpun verran holvin kaarta. Ja laukeaminen jalkapohjille ois ihan sallittua, jopa suotavaa myös!


    • Anonyymi

      Nyt kun kesämennyt on
      syksy saapuu
      Ei tarkene sandaaleissa

    Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

      ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
      Maailman menoa
      267
      17512
    2. Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään

      Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"
      Maailman menoa
      187
      12444
    3. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      73
      6202
    4. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      29
      5078
    5. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

      Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
      Maailman menoa
      73
      5011
    6. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      53
      4158
    7. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      50
      3742
    8. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      100
      3692
    9. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      62
      3276
    10. Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?

      PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html
      Maailman menoa
      146
      3149
    Aihe