Kesä ja miesten jalat!

Dayamm

Kesä tulee ja mikäs sen hienompaa, kun miehet kulkevat varvastossuilla ja saan katsella miesten komeita ja hyvinhoidettuja(!) jalkoja..Varsinkin isot ja miehekkäät jalat ja varpaat saa kiimaiseksi !
Kyllä,miesten jalat on fetissini ja mies olen itsekkin .
Onko muita samaisesta fetissistä kiinnostuneita?

15

2128

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 21 vuotias kundi

      Onhan ne miesten hikiset jalat ja varpaat kiihottavii :), mustat ja valkoset sukat on parhaita, vielä kun joku 20 kymppinen jäbä runkkais mun kalua sen jalkojen välissä ja saisin laueta sen jaloille ja sitte se käskis nuolla sen jalkapohjat ja varpaat puhtaiks hiestä ja spermoista, namm, kyllä kiihottaa :)

      • 22wKundi

        oksettavaa. siitä saa jalkasienen.


      • geee25
        22wKundi kirjoitti:

        oksettavaa. siitä saa jalkasienen.

        No pitää vahän kattoa millasia jalkoja imeskelee!
        Haluisin,et joku mies palvois mun jalkoja.


      • ...
        22wKundi kirjoitti:

        oksettavaa. siitä saa jalkasienen.

        Eihä kaikilla oo jalkasientä vaikka hikiset varpaat oliski ...


      • bagel
        geee25 kirjoitti:

        No pitää vahän kattoa millasia jalkoja imeskelee!
        Haluisin,et joku mies palvois mun jalkoja.

        ?


      • baresole

        jalat vasten jalkoja aahhh...


      • show your socks

        Kyllä miesten jalat kiihotta ja varsinkin kun on valkoset sukat jalassa:) Pari viikkoo sitten oli yyterissä rantafutiksen mm-kisat ja siellä näi paljon hyvännäkösiä jalkoja ja sukkia, mikä parasta jätkät oli paljon sukkasillaan hiekalla ja muuallakin. Oli kiva katella kun porukka bilettää valkosissa sukissa rannalla.


    • CCKalle

      Joka kollit lajitoverin jalata huomaa!! Vähintäin sen verran, onko kaverilla isommat jalat kuin itsellä. Helle ja kesä ovat totta parasta. Minulle komeimpia ovat isot lättäjalat. Vielä on kantajana on hyvin treenattu kroppa. Mutta haaveeksi taitaa ina jäädä tuo jalka vastaan jalka...

      • sole to sole

        kundeilla on harvemmin jalkapohjat yhdessä vaikka muijat tekee niin keskenään lähes poikkeuksetta, liekö ketään jäbää joka haluis sitä harrastaa


    • footlover

      tule meseen niin jutellaan camit päällä. [email protected]. tykkäätkö muuten sukkahousuista

    • Anonyymi

      Täällä 36 hetero mies, joka saanut joskus toisilta miehiltä kehuja jaloista. Mulla 44 kokoiset jalat ja oon suht hyvä kroppainen, urheilullinen ja jalatkin pysyneet hyvässä kunnossa ja pehmeinä. Ois huippua saaha jalkahieronta ja muuta kivaa jalkameininkiä toisen miehen kanssa. Oon pari kertaa nähny sellasta unta, että mun jalat on sidottu tai kahlittu ja mun kenkiä ja sukkia ollaan riisumassa pois. . Sit tuntematon mies ääni sanoo mulle "kivat jalat sinulla, kutiatko jalkapohjista?" Mä meen siinä vaiheessa sanattomaksi ja tunnen ku joku alkaa höyhenellä hitaasti sivellä pitkin mun jalan pohjaa ja varpaita.. alan nauraa heti, koska kutian tosi helposti ja se mies sanoo seuraavaksi "kuti kuti kutii!" 😅😅

      • Anonyymi

        Mitäs jos toinen karju ei mitään kutittelua. Vaan runkkaisi sun jalkapohjiin niin, että liemet vain tursuaisi varpaan väleistä? Vähän pienen sorttinen tuo 44. Onko holvit vai onko lättäjalka?


      • Anonyymi

        "... saanut joskus toisilta miehiltä kehuja jaloista." ?? Mitä helkkaria? Missä äijät keskenään kommentoi toistensa jalkojen kauneutta ja pehmeyttä?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mitäs jos toinen karju ei mitään kutittelua. Vaan runkkaisi sun jalkapohjiin niin, että liemet vain tursuaisi varpaan väleistä? Vähän pienen sorttinen tuo 44. Onko holvit vai onko lättäjalka?

        Ei oo täysin lättäjalat, iha himpun verran holvin kaarta. Ja laukeaminen jalkapohjille ois ihan sallittua, jopa suotavaa myös!


    • Anonyymi

      Nyt kun kesämennyt on
      syksy saapuu
      Ei tarkene sandaaleissa

    Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      97
      1615
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      54
      1083
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      420
      1031
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      166
      952
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      57
      782
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      126
      762
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      698
    8. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      79
      680
    9. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      655
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      57
      651
    Aihe