tulen poriin

mr xxxx

ensi kuussa ryyppäämään............
jotakin voi tapahtua,,,,,,,,,,,,,,

10

467

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 2+1

      Todennäköisesti jotain tapahtuukin. Sehän on oikeastaan mahdottomuuskin, että pystyisi jossakin paikassa oleilemaan eikä YHTÄÄN mitään tapahtuisi.

    • Don Cokehillriver

      Toivottavasti osaat uida. Täällä kun on vesikin märkää.

    • Mahkiavelli

      Huono provotrolli. Joku olisi jopa saattanut uskoa, jos olisit jättänyt tuon ryyppäämisen pois provostasi.

    • varmaa tapahtuuki...

      saat varmaa porilaisilt turpaas.

      • Tarzan bundolo

        TAAS joku porilainen, jolta sanat loppuivat kesken.
        Miksi yleensä kirjoitit mitään? Olisit vain elehtinyt, murahdellut ja paukuttanut nyrkeillä rintaasi. Niin, ja kädet maassa laahaten syöksähdellyt edestakaisin.


    • työssä...:D

      Leikkurit völjyyn, tääl olis vähän typistettävää. Muutama EGO on taas päässy paisuu liian isoks.

    • huomaat ettei tämä paikka ole yhtään sen ihmeellisempi kuin muutkaan.Jostain syystä paikka on joutunut kaikkien silmätikuksi ja vares elokuva lisäsi vettä myllyyn.. Ei itselläni ole ainakaan mitään suurempaa valittamista mistään muusta kuin siitä että ihmettelen minkä takia kaikki työpaikat poistuvat vähitellen täältä ja tilalle rakennetaan taloja kuka niissä asuu jos ei ole työpaikkoja?Olen yli 30 vuotta saanut tallustella öin ja päivin pitkin katuja ilman ongelmia jos joutuu ihmisten hyökkäyksen kohteeksi usein on syytä katsoa peiliin.Huolimatta noista puukotuksista ja muista jutuista kyllä täällä asuu ihan tavallisiakin ihmisiä.Syyt miksi koko suomessa ei pelkästään porissa tapahtuu näitä tappoja sun muita paskoja ovat mielestäni liian löysät tuomiot jos täällä puhutaan kovasta rangaistuksesta se on pari vuotta täysihoidossa ja jos on ensikertalainen pääsee puolella..Mistään ei saa mitään.Toinen syy on että rajan yli otetaan jatkuvasti lisää ulkomaalaisia eikö meillä ole noita sossunelättejä jo ihan tarpeeksi omasta takaakin.

    • poriin..

      ryypylle. voipi olla että poistut kaupungista ilman hampaita tuolla asenteella!

      • dentist

        Vastuullisena porilaisena sinä tietenkin huolehdit siitä ettei aloittajan tekarit unohdu mihinkään juomalasiin. Eikö?


    • Plah 164

      seuraukset selvillä,ja rikosilmoitus tehty! Oliko pakko tulla riehuun,ku raukka pääset nauttiin ny valtion ah,niin ihanasta leivästä! Onnee sulle,ja reiälles..!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pehmeää laskua

      Sinulle. Muutaman kilsan päästä. Mieheltä, joka salaa välittää.
      Ikävä
      83
      3268
    2. Nainen olet minun

      Olen ominut sinut itselleni, täysin itsekkäistä syistä. Haluan rakastella sinua nainen, toivottavasti sinäkin minua. Oli
      Ikävä
      34
      2605
    3. Mukavaa päivää

      Miehelle 🖕❤️‍🔥 Kahvia ja kävelylle🌞
      Ikävä
      61
      2248
    4. Sille ei voi enää mitään

      Miten kaikki meni aiemmin. Oon aivan lukossa 🔒 Tuskin uskallat enää mitää tehdä. Ehkä pitää luovuttaa vaan.
      Ikävä
      70
      2189
    5. Harmi jos ei enään nähdä

      Ehkä se on parempi näin kuitenkin. Ehkä jotain uutta löytyy. Uskon ja toivon että olet onnellinen. Sinussa on kaikki
      Ikävä
      51
      2151
    6. Miten suhtauisitte jos kaivattunne sanoisi, ettei hänestä ole seurusteluun

      mutta seksi, hellyys ja yhdessäolo kelpaa kyllä??
      Ikävä
      109
      2116
    7. Vau miten upea nainen!

      Näytit todella tyrmäävältä. 🤩😍 En meinannut saada katsettani irti sinusta.
      Tunteet
      19
      1907
    8. En voi sanoa että toivon sinulle hyvää.

      Ei meitä ole tarkoitettu yhteen.
      Ikävä
      61
      1874
    9. Kunpa minä tietäisin

      Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv
      Ikävä
      19
      1733
    10. Merja Kyllönen: Ero

      Joko uusi kierroksessa
      Suomussalmi
      85
      1614
    Aihe