Kävelytunneli Akselista Sokokselle

Eikö olisi järkevää rakentaa kävelysilta kadun yli Akselista Sokokselle.
3305
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mut valitettavasti sana järkevä ei yleensä mahdu tämän kaupungin tapahtumiin :/

Äänestä

Kyseiseltä kadunpätkältä kuulemma katkaistaan liikenne kokonaan, siitä tulee kävelykatu.

Voitte ylimääräisen kymmenen metriä kävellä?

Äänestä
  • jokaisesta yläasteen koulusta ja lukiosta Akseliin.

    Teinien kiusaksihan nuo lumput ja rätit on myynnissä....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suora yhteys kirjoitti:

Eikö olisi järkevää rakentaa kävelysilta kadun yli Akselista Sokokselle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu