Hienoa

Arhinmäki on tuonut Vasemmistoliittoon mukavasti potkua ja vaihtoehdon nykyiselle porvarilliselle politiikalle. Uskon että Vasemmistoliitto lähtee uuteen nousuun, kun Demaritkin ovat kadottaneet juurensa ja ovat mlkein sisarpuolue kokoomukselle.
3205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pekkariselta turpiin!

Äänestä

Onkohan kovin viisasta vastustaa kaikkea, kun ei saa mitään järkevää aikaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Penali kirjoitti:

Arhinmäki on tuonut Vasemmistoliittoon mukavasti potkua ja vaihtoehdon nykyiselle porvarilliselle politiikalle. Uskon että Vasemmistoliitto lähtee uuteen nousuun, kun Demaritkin ovat kadottaneet juurensa ja ovat mlkein sisarpuolue kokoomukselle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu