Kymmeneltä Flamingossa oli lisäkseni vain kaksi naturistia eli aivan liian vähäinen määrä edes kokeiluun. Joten kylpylä on hylännyt naturistipäiväidean ja jatkaa totutulla linjallaan.
Tuon on saanut aikaan tällä sivustolla innokkaasti toimiva naturismin vihaaja, joka koettaa sabotoida jokaista mielekästä keskustelua ja ilmoittaa juttujen tietojen olevan vääriä. Niin että kiitti vaan sulle.
Tuon on saanut aikaan tällä sivustolla innokkaasti toimiva naturismin vihaaja, joka koettaa sabotoida jokaista mielekästä keskustelua ja ilmoittaa juttujen tietojen olevan vääriä. Niin että kiitti vaan sulle.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Pikimmiten.
SInun pitäisi hakeutua jonnekin pehmustettuun ja suljettuun paikkaan. Et uskalla edes kirjoittaa vakioidulla nimimerkillä, vaan raukkamaisesti muutat aina nimimerkkiäsi. Onko joku sinulle lapsena naureskellut nimellesi?
Miksi vihaat naturismia? Miksi haluat sabotoida keskusteluja ja tilaisuuksia? Miksi ylipäätänsä olet tällä foorumilla?
Sinun ansiostasi taas yksi lupaava tilaisuus on mennyt kiville. Oletko nyt tyytyväinen?
VIESTISI ON LIPUTETTU. OTTAAKO PATTIIN.
Ottaako pattiin, kun flamingossa ei ollutkaan koko tahtumaa.
Ei voi olla, kun mitään tilaisuutta ei edes ollut.
Oletko sä vähän järkeä vailla oleva tyyppi?
Miss libetynä tunnettu neitiherra: kirjoittelet taas naturisti n nimimerkillä ja herjaat muita kirjoittajia keskustelujen ja tilaisuuksien sabotOinnista.Kukaan muu palstan kirjoittajista ei vihaa naturismia kuin sinä naturisti n:nä kirjoittava miss liberty,Jokaisella kirjoittajalla ja lukijalla on oikeus olla tällä palstalla ja poistattaa sinun lain vastaisia solvauksia joita jatkuvasti kirjoitat palstalle.
Valehtelit taas Flamingon naturistikokeilusta jota ei ollutkaan samoin vappumarssista jota ei ollut ja muutamia muitakin saman laisia olemattomia tapahtumia.Nuo sinun mielikuvitus tapahtumasi eivät mene kiville kenenkään kirjoittelun takia,turhaan siis kyselet onko joku tyytyväinen,itse sinä miss liberty näyt tuntevan tyytyväisyyttä näistä valheistasi naturistipalstalla valheitasi kirjoitat jatkuvasti lainaamillasi nimimerkeillä jolloin saat nimimerkkien originaalit käyttäjät huonoon valoon noilla viesteilläsi.
Eikö päiväunesi toteutuneetkaan?
Siunullahan neitiherra liberty on porttikielto kaikkiin suomen kylpylöihin-myös flamingoon-joten et päässyt sisäänkään flamingoon joten et voi tietää montako henkilöä flamingossa kymmeneltä oli naturistien määrästä puhumattakaan. Kirjoitat tosin lainatulla nimimerkillä mutta eihän kukaan muu tuollaisia kirjoita kuin sinä,valheviestisi lukijat tunnistavat jo unissaankin.
Sinun päivä unesi kuitenkin jäi toteutumatta.
"voi rähmä!"
Näin kesällä kylpylään?
Ylkona on taatusti parasta aikaa viettää kesällä sannalla näin nakurannalla.
Ihan oikeasti, nyt on kesä!
Onneksi ei toteutuneet, jonkun hörhön, päiväunet.
On meitä näköjään moneksi, yritetään kesttää.
Leikit täällä kaiket päivää päivälläkin vaikka on lämmin kesä.
Keskustele edelleen itsesi kanssa tai itsenne samanlaisten kanssa.
Älykäs sivullinen huomaa kyllä tämän ketjun kirjoituksista samanlaisuutta.
Tänään se sitten paljastui, se tämän palstan suuri kusetusyritys.
Ei ollut mitään tilaisuutta, vaikka yksi mielisairas niin kuvittelikin.