Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mikähän?

Mitkä on helpoimpia asentoja? Lähetyssaarnaaja nyt ainaki... Mikä sattuis vähiten...??
42624
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

.. sillee et oot selällee ja jätkä ottaa sun jalat olkapäilleen, muistaakseni sanotaan joksu lähetyssaarnaajan "kissaversioks"... ite menetin sillee neitsyyteni, eikä sattunu yhtää :D

Äänestä
  • mikä on vittu, pimppi, pillu tai jallu????

    Äänestä

En välttämättä lähetyssaarnaajaa suosittelisi. Itse en aluksi pitänyt siitä ollenkaan. Päällä saa itse määrätä kuinka syvälle haluaa miehen tulevan. Toisaalta siinä pitää itse olla heti aktiivinen ja jännitys saattaa kiristää paikkoja. Lusikka oli alussa mun lemppari, siinä on läheisyyttä ja hellyyttä. Tuossa lähetyssaarnaaja-asennossa jalat miehen olkapäillä ja esim. takaapäin pitää kyllä olla hyvä luottamus mieheen ja tuntea itseäänkin. Jos on kovin pienet paikat, nuo voivat sattua.

Äänestä
  • kiitos kaikille...enköhän mä nyt selvii...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tytzgy85... kirjoitti:

Mitkä on helpoimpia asentoja? Lähetyssaarnaaja nyt ainaki... Mikä sattuis vähiten...??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu