Onko kellään tietoa onko Espanjassa Fuengirolassa nudistirantaa???
Fuengirola
Giksu
101010
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
löytyy Benalmadeenasta joka on ihan vieressä.
http://www.viamichelin.com/web/Maps
Ensinnä se lähempänä oleva, eli Benalnatura. Se sijaitsee tasan kilometri Torrequebradan kasinosta länteen. Suojaisa poukama, suosittelen! Rannalla on rantabaari ym.
Toinen, joka on aivan luonnonranta, mutta rannalla on rantaravintola, josta saa oikeaa ruokaa ja vuokrattavia rantatuoleja, on Calahondassa, 12 kilometriä Fuengirolasta länteen linnuntietä. Torre de Ladrones, tai Capopino. Tienviitassa lukee Capopino. Tarkat koordinaatit 36´29'' 4'44''56''
oijoijoi!!! itse olen nimittäin lähdössä marraskuussa n.1kk sinnepäin, niin siellä olisi niin mukava katsella vähän naisia ;)
Voi olla jo vähän hiljaisempaa marraskuussa, sen näkee sitten. Benalnaturassa on siihen aikaan paremmat mahdollisuudet miesten katselemiseen, mutta saattaa sinne jokunen nainenkin sekaan eksyä.
Pienenä vinkkinä paikkojen löytämiseksi suosittelen Googlen katunäkymäpalvelua. Kumpaankin pääsee aika lähelle.
Benalnaturassa vähän väkeä marraskuussa ja ilmatkin vähän mitä sattuu. Rantabaari auki korkeintaan viikonloppuisin jos ilmat siedettäviä, ei enää päivittäin. Cabopinossa väkeä riittää ympäri vuoden, mutta auringonottajia ei sielläkään kun viileää. Muuten vaan tekstiilikävelijöitä, koirankusettajia ja muita.
Naistenkatselusta: ota normaalisti kadulla ja kahviloissa ym. kontaktia naisiin niin saat katsella ja kosketellakin niitä ympäri vuorokauden sisätiloissa - ei tarvitse sitä varten kylmälle ja tuuliselle marraskuiselle rannalle mennä. Miksi kaikki pitää aina tehdä hankalimman mukaan ja sitten todennäköisesti vielä niin epädiskreetisti että herättää pahaa verta.
Olet taas haaveissasi menossa marraskuussa kuukaudeksi nakurannalle nyt löysit netistä fuengirolan haaveesi kohteeksi,kyllä nettimatkailu on kivaa jarahattomallekin sopivaa,
meille toimijoille tuosta on iloa ja apua.
Tosin minä en ymmärrä, mitä iloa on mentaalimatkasta ja olosta nakurannalla. Koska se todellisuus onkin siellä toinen.
ei teikäläisen tarttee kertoo noista omista haaveista.... Ite oon menossa sillo marraskuussa töihi kuukaudeksi sinne Fuengirolaan.
Huomatko Giksu mitä haaveita täällä esitellään?
Hyvää työmatkaa sinulle!
Muutamat täällä eivät osaa tehdä pätkääkään töitä, ovat siivellä eläviä.
Silti uhoojia!