...sairas kombinaatio, jonka voi keksiä vain huomionhakunen pelle.
rummut, veideokamera, kannabis
tervamauri xxx
10188
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Millä tavalla se susta on huomionhakusta veideokamerointia? Jos on Suomessa ainoa lajiaan ja soitosta tekee videon, niin se on huomiohakuista, koska olet huumevalistaja? Mutta jos olisi joku muu soittaja, niin sitten ei olisi?
sinä olet vitun huono rumpali, tee vaan videoita omasta soitostasi, mutta älä lataa nettiin niitä. Soittosi on ainutlaatuista myös maailmanlaajuisesti, koska se on niin helevetin huonoa. Toivottavasti Anna Erikson ei koskaan katso youtubesta, kun raiskaat hänen kappaleitaan. Hän kokisi järkytyksen.
Kysytään sitten niin, että miten sinä haluat sen soitettavan, jos ei kerran muuta ole kuin vain rutinaa ja oksennusta.
Jos siten kuin alkuperäinen on soitettu, niin sitten voit alkaa kaikessa rauhassa laatia kappaleesta rytmistä transkriptiota ja nuotittaa sen minulle, niin sen harjoittelemisen voidaan aloittaa. Tuo alkuperäinen saattaa taas itsessään olla vaikka kooste kymmenestä eri soittokerrasta, kun studio mahdollistaa aika monta sellaista juttua, mitkä muuten eivät onnistu.
Esimerkiksi Lars Ulrich otti mustaa albumia työstettäessä muistaakseni 20 - 40 ottoa per kappale, ja niistä sitten miksattiin se, mitä sinä pidät alkuperäisenä.
Miten sen haluat?
"Viestikenttää ei voi jättää tyhjäksi."
saa nähdä kuinka monta avausta jaksat taas mikestä tehdä? ja miksi tämä nimimerkki mikke on niin usein
näiden itkuvirsiesi kohde?
poistoon joutaisi tuollaiset avaukset.
olen vaan niin hyvä rumpali, ettei kukaan uskalla mulle vittuilla! Uskomatonta että minä, joka alotin soittamisen lähes 35 vuotiaanaolen näin hyvä!
Onhan se aika uskomatonta. OIkeassa olet. Mutta miksi SINÄ luulet olevasi Mikke?
Koska minulla on piiitkä e-penis.
Siitäkö syystä et pysty vastaamaan kysymyksiin?
Tämä rumpali on jotenkin sen mielen pahoittanut. Siksi sitten
kirjoittelee näitä juttujansa. Ollut jo vuosia katkera.
Oikein umpeutuneet ihmiset ovat myös yleensä luovan toiminnan
inhoajia. Ei tietenkään kaikkien pidä taiteista ja itseilmaisusta pitää.
Mutta tuollainen vainoaminen herättää hilpeyttä.