Väyryseen eivät luottaneet edes kepulaiset, normaaleista ihmisistä puhumattakaan. Huippukouluttajana ja laaja-alaisesti näkevänä kiipeän jälleen Stadionin torniin (olen kouluttanut Stadionin tornin vahtimestarit) ja näen laaja-alaisesti päätä kääntämällä Väyrysen päätä kääntämättä näkemät Idän ja Lännen.
Väyrynen
Hajukössi
261
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Oli vähän sottuinen ajatuksesi. Yritäpä uudestaan. Sinulla on kyllä ajatusta mutta ajatuksen lento katkeilee. Siispä yritä uudestaan ja hieman pitempi kirjoitus.
näkee keskiviikkona molemmat sunnuntait? Moni matelija on tullut kateudesta vihreäksi Väyrysen näkökyvylle! Paavo Väyrynen kansantanhusi Eu-vastaisen sotansa aikana yhteensä 198 tuntia ja joi kahvia yli 1670 kuppi vielä nisut päälle. Väyrynen on kova äijä ja sillä se vasta laajakaistakatse onkin.