Olen yrittänyt poistaa vistaa koneelta ja sen enempiä kyselemättä ajattelin että win 7.a asennuksella se hoituu.Eipä se sitten onnistunutkaan kuin ajattelin.
Tiedostot asentuvat oikein mutta restartin jälkeen asennus jämähtää viimme senteille eikä onnistu vaikka starttaan uudelleen tikun kanssa ( win 7 tikku ) ja yritän järjestelmän korjausta.
Kone on Fujitsu Siemens läppäri ja vista on valmis tai onko se pakko_avioliitto asennus.
Mistähän moinen johtuu vinkkejä otetaan vastaan.
Kiitos.
Vistan poistaminen.
jampales
1
250
Vastaukset
Niin siis Windows 7:n asennuslevyllä osiointivaiheessa poistat Kaikki osiot veke niin lähtee Vista. Jos asennus jumittaa niin sitten on vaan yhteensopimaton tietokone.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1026668
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t323998törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/303435Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3831827- 331418
- 271360
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi481121Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv111006Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11950- 42899