Olen yrittänyt poistaa vistaa koneelta ja sen enempiä kyselemättä ajattelin että win 7.a asennuksella se hoituu.Eipä se sitten onnistunutkaan kuin ajattelin.
Tiedostot asentuvat oikein mutta restartin jälkeen asennus jämähtää viimme senteille eikä onnistu vaikka starttaan uudelleen tikun kanssa ( win 7 tikku ) ja yritän järjestelmän korjausta.
Kone on Fujitsu Siemens läppäri ja vista on valmis tai onko se pakko_avioliitto asennus.
Mistähän moinen johtuu vinkkejä otetaan vastaan.
Kiitos.
Vistan poistaminen.
jampales
1
255
Vastaukset
Niin siis Windows 7:n asennuslevyllä osiointivaiheessa poistat Kaikki osiot veke niin lähtee Vista. Jos asennus jumittaa niin sitten on vaan yhteensopimaton tietokone.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?1022196- 1041634
- 821318
- 1211293
- 1171236
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘601068Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis601044- 511017
- 36942
- 33814