yleistä

Miten yleistä keskenmeno on? Mihin se siittiö karkaa kun tulee kohdun ulkopuolinen raskaus? Kysyn vaan
1444
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

siittiö mihinkään karkaa! Se hedelmöittää munasolun ja se on alkio joka sitten kiinnittyy väärän paikkaan, esim. munanjohtimeen

Km. on yleisiä, googlaa, googlaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


weija kirjoitti:

Miten yleistä keskenmeno on? Mihin se siittiö karkaa kun tulee kohdun ulkopuolinen raskaus? Kysyn vaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu