Ollaan varattu mökki leirintäalueelta Ovatkohan minkäläisia kertokaa kokemuksia
Hailuotoon ollaan tullossa
Mökkeileen
10265
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Mökit aivan mahtavalla paikalla mutta tosi (lue tosiaan jo huono) peruskuntoisia. ruokaa pystyy tekeen mutta kukapa sitä kesällä mökissä onkaan muuta kuin nukkumassa.
tai sitten naimassa.
enää ensi kesänä Sumpusta vuokraus. Homeiset mökit on nimittäin myynnissä sut kovalla hinnalla. Kannattaa siis käydä tänä kesänä kahtomassa.
Mutta jäin siihen käsitykseen että kyllä niitä sittenkin voin vuokrata. Ja sehän on pääasia että voi koisata jossain ja tehhä jonkunmoista sapuskaa Eihän sitä tämmösillä ilmoilla sisätiloissa viihdy Viime kesänä tuli ekaa kertaa käytyä päiväseltään, ja ihastuttiin paikkaan joten nyt vuokrattiin mökki ihan meren rannasta joka oli mielestämme aivan huippu Voin suositella
Ihana paikka,uimaranta,luontopolkuja,lyhyt matka Marjaniemeen.Miinuksena kamalasti sääskiä :)
On punatukkaiset juopot jotka homoilevat kumisaappaissa pitkin pusikkoja!!
vitun homosaari siitäki tehty homovallankumouksella. Ja ne homemökit sais tuikata tuleen vittu ja kunnon luonnonläheistä 2-kerroksista hirsimökkiä tilalle.
ja puikoissa painuu sykkivä miehen karvaiseen aannukseen.
Antaapa niitten velikultien homostella ihan rauhassa ei tuu mua häiritteen koska en meinaa olla pusikoissa vaan ihan rannalla perheeni kanssa ja ötököihin olen jo tottunut kerron sitten loppuviikolla montako peppupanoo näin / ötökkää / muutenkin millaista oli huomenna tullaan
Mukavaa oli mökki tupakeittiö makkari wc/suihku ihan hyvin unet maitti ei moittimista ja näitä velikultia en nähny yhtään höh kumma homma joku yrittää mustamaalata tonki paikan ja sitten se paras eli ranta siis aivan mahtava ihan Kalajoen veronen