Miten radio irti?

Minulla on Väyrys-mersu. Kasettisoitin pitäisi saada irti. Mistä saan irroitusraudat? Lähteekö irti miten?
2257
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jos neljä reikää niin sukkapuikoilla esim. liuskat saat pellistä ehkä tavallisilla veitsilläkin onnistuu.

Äänestä

Ei sulla mitään mersua ole.Taidat olla joku manne ryöstämässä jonkun mersua!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MersuMika kirjoitti:

Minulla on Väyrys-mersu. Kasettisoitin pitäisi saada irti. Mistä saan irroitusraudat? Lähteekö irti miten?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu