Hyvät ihmiset.
Luettuani ensin muutamia aiheita oinasmiehistä, tahdon nyt osoittaa uteliaisuuttani ja mielenkiintoani tähän sarvipään luonteeseen. He ovat voimakasluonteisia, olen huomannut.
Pidän oinaan jääräpäisyydestä. Hän on jotain mieltä asiasta, eikä järky helposti.
Olen siis itse kaksonen. Oinamies ja minä jaamme lähinnä fyysistä kontaktia toistemme kanssa, epäilemättä myös viihdymme toistemme seurassa. Oinasmies tekee poikkeuksetta aloitteen, minkä olen analysoinut hyväksi asiaksi, sillä ei vaistoni voi mennä pusikkoon, jos sanon etteivät oinasmiehet pidä siitä jos nainen roikkuu heissä liiaksi. Käsitykseni on, että se tukahduttaa oinaan intohimoa ja kipinää tätä naista kohtaan.
Kaksosena olen villi, vapaa ja tasan teen mitä itse tykkää, kuten tekee oinaskin. Arvostan heitä, mutta en myötäile. En pidä sellaisesta. Pikemminkin kuuntelen häntä hiljaa, vaikka joskus mietinkin että olemme täysin samaa mieltä asiasta.
Oinaat pitävät arvoituksellisista naisista? Välillä mietin, mikseivät oinaat voi kehua tai ilmaista mieltymystään naista kohtaan sanoin, kuten kaksonen useimmin tekee.
Olisi mielenkiintoista tietää miksi oinaani ottaa minuun aina yhteyttä ja kun tapaamme, päädymme harrastamaan poikkeuksetta seksiä. Leikki on minusta niin tyydyttävää, että en todella voi valittaa. Oinas on hyvä kiihottamaan älyllisen mieleni. Hän on myös hyvin hienovarainen, mutta samaan aikaan aloitteellinen ja näyttää haluavansa minua teoin. Hän vain on hyvin vähäsanainen, eikä puhu muista naisistaan juuri mitään. Joskus se mietityttää, mutta hyväksyn tämän, sillä enhän itsekään kersku muilla hoidoillani. En halua olla oinaalle avoin kirja, enkä missään nimessä ärsyttäää liiaksi.
Kertokaahan, mitä oinas minusta haluaa? Mikäli tunteita olisi syvemmäksikin, ne ovat luettavissa ehkä vain hänen hellyydestään seksin aikana tai sen jälkeen kun esimerkiksi halaamme toisiamme intiimisti.
Olen leikkijäsielu, rakastan siksi tätä "suhdetta" oinaan kanssa, sillä hän on niin arvoituksellinen ja itsevarma. Tiedän, että miellytän myös häntä, mutten tiedä mitkä ovat suurimmat valttikorttini hänelle.
Oinasmies ja Kaksosneito
Gmin
1
768
Vastaukset
- Gemini (n)
Itse en sovi yhtään oinaiden kanssa yhteen. Samanlainen huumorintaju on, "Hän on jotain mieltä asiasta, eikä järky helposti", totta siitä pisteet hänelle. Mutta minulla ainakin jäänyt suhde pelkästään fyysiseksi, minun taholtani. En koe mielenkiintoa heitä kohtaan. Minua ärsyttää se ADHD luonne.
Yleensä oinas haluaa "rakastua" ja olla parisuhteessa. Yleensä sillä ei ole väliä edes pelaako kemiat loppujenlopuksi yhteen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista1018043- 1075657
- 2795003
- 494943
- 763717
- 542940
- 642667
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222508Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292442- 422358