Aitolempi ottaa taas uudet silikonit

Vauvan imetys on vienyt seksitanssiryhmän vetäjän tissit entisestään napaa kohti. Mutta ei hätää.
Aitolempi panee silikonia sisään. Ja haaveilee jo toisesta lapsesta... Jota luonnollisesti seuraa kolmannet silikonit.Tällaista on nykyisin äitiys ja tällaisia miehet, joiden takia joutuu kiristämään tiskirätit joka lapsen jälkeen.
2189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eiks tolla pariskunnalla, josta kumpikin tanssii seksitanssiryhmässä, ollut jotain aviokrääsää jo. Veikkaanpa että hevospari on yhdessä alta viiden vuoden. Kuka lyö paremmaksi ?

Äänestä

Vois sitten säädellä aamuin illoin tissejään jumboksi tai nanoiksi, sen mukaan onko saaliin haussa vai kotiäitinä. Kuka lääkäri ees suostuu LEIKKAA noittu sairaiden ihmisten tissejä? No, tuo feikkilakana on feikki muutenkin, eli mitään aitoa ei siinä ole, eikä mitään aitoa siitä saa. LAPSI on vain väärillä ihmisillä, jonka sosiaali tantat vois hakee pois ja viedä sellaseen kotiin missä ollaan AITOJA silleen oikeesti. Media tekee hyvin rahaa tommosella bimbolla, kun dorkat ostaa lehtee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


imetyksen takia kirjoitti:

Vauvan imetys on vienyt seksitanssiryhmän vetäjän tissit entisestään napaa kohti. Mutta ei hätää.
Aitolempi panee silikonia sisään. Ja haaveilee jo toisesta lapsesta... Jota luonnollisesti seuraa kolmannet silikonit.Tällaista on nykyisin äitiys ja tällaisia miehet, joiden takia joutuu kiristämään tiskirätit joka lapsen jälkeen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu