hyvin seikksperäisen ennusteen tulevasta miehestä.
kirje oli niin kaunis että uskon vieläkin sen olevan
oikea ennustus.
nyt kun melkein vuosi on kulunut haluaisin tietää
milloin tämän Rebekka Sun- nimisen henkilön
ennustus käy toteen?
kirje oli niin kaunis että uskon vieläkin sen olevan
oikea ennustus.
nyt kun melkein vuosi on kulunut haluaisin tietää
milloin tämän Rebekka Sun- nimisen henkilön
ennustus käy toteen?
Vastaukset 3
Vanhimmat
olen odottanut miestä joka antaa lahjan mutta se ei ole kukka!!?
onko mies joku tuttavapiiristäni, ehkä joku jonka näen lähes päivittäin?
Tuo lahja on sormus ja mies kosii sinua... Tuohon loppuun vastasin jos aiemmin.
Rebekka Sun varmaan kerto muutakin...Mies tulee kun olet valmis siihen. Siis silloin kun rakastat itseäsi ja muita ja se heijastuu sinusta ulospäin. Ei se mies oikeesti hakemalla löydy vaan se vaan tupsahtaa sun eteen.
Ei ennustaja voi tietää missä mies on...Jos se mies puhuu kieliä niin ei se tarkota että se mies on pakolainen vaikka voi se sitäki olla.
Nykyisin on aika vaikea ennustaa missä se mies oikeesti on kun on näin hyvät yhteydet ympäri maailmaa.
Se joka on tarkotettu sulle tulee sun elämään vaikka et oliskaan valmis siihen vielä...
Kunnioitat ja rakastat itseäsi ja heijastat sen ulospäin niin löydät sen ihan varmaan tai oikeemmin se tulee sinun luo.
Itse asiassa ei siihen miehen löytämiseen ennustajaa tarvita ku oppii rakastamaan itseään ja perhettään...Jaat vaan sitä hyvää mieltä ympärille. Baarissa voi notkua tanssi lattialla ja siellä tapaa ihan kivoja miehiä...Kukaan ees kiinnitä huomiota vaikka joisit koko illan vettä.Netissä on kanssa paljo paikkoja jossa on kivoja miehiä. Ole kuitenki varovainen jos netistä miestä haet,ku oikeesti ei voi tietää kuka siellä toisessa päässä on.
Tuo loppu pätkä on kokemusta omasta elämästä,mutta aina saa käyttää vääriä siihen asti että se oikea tulee vastaan...;DD