Örnin maassa

tämä tarina on tosi

itsevaltias iso Örni, tuo roikkuhousujen kiistämätön kuningas, vapaalta puolelta, johtaa peräkammaripoikiaan kiljutonkka kainalossa, mämmikypärä ojennuksessa...
Ziljoonasti kaikuu huuto peräkammaripoikien suusta: LISÄÄ KILJUA VAPAILLE ÖRNEILLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lökäpöksyperäkammaripojat toisiaan painaen hihkuvat ; oi iso ÖRNI kuninkaamme, eihän lopu meiltä kilju kesken!
Niin kerrotaan, että Örnien maassa, tuolla VAPAALLA PUOLELLA, kiljutonkkia riittää silmänkantamattomiin ja joka oksalla roikkuu mämmikypärä..
Iso Örni tyytyväisenä myhäillen pyyhkii viiksistään kiljutippoja perse punaisena suurimmassa kusiaispesässä istuen ja peräkammariroikkupöksypojat huutavat ziljoonasti; Eläköön iso Örni!!! Aina vaan riittää kiljuaaa vapailleeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4

280

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jorma Örn

      kunnon nahkahousu hinuri pileet, joten pysykää kovana kaikki persuukset.

      • perushetero

        hinuri hommat kuuluu vapaille ipulaisille peräkammaripojille......
        Me persut olemme kunnon heteroita!!!!! ;D
        Hangatkaa vaa kaikes rauhas toistenne peppuja siellä juankoskella!!!!!!


    • sensuuri_santrakerho

      Ihan on IPU:palstan horisijan mieluisia lukuja tässäkin ketjussa, vain ziljoonabiljoona ja ruvinsikit puuttuu, mutta jälleen kerran nähtiin suvaitsemattomuus ja sananvapauden rajoittaminen, siis sanan vaino mitä tämä Bresnevin aikaan jämähtänyt ryssäkkäkerho suomeen ajaa.

    • ipuliraukka_on_aina_1sin

      Ja tiedoksi, että pitäkää hatuistanne kiinni, nyt se myllytys taas alkaa!

      XD

      Ei raasu kestänyt totuutta, poloinen kopiokone..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      115
      6737
    2. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      24
      3737
    3. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      185
      2526
    4. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      276
      2398
    5. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      196
      2071
    6. Martinan bisnekset rajusti tappiolla

      Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      300
      1780
    7. Kaipaisin nyt kosketusta

      jota ei koskaan ole ollut. Saisinpa tuntea kätesi niskallani ja silittelemässä päätäni. Sulaisin varmasti siihen.
      Ikävä
      9
      1725
    8. Mitkä yleiset huonot tavat ihmisillä ärsyttävät sinua ?

      Aloitukseen saa vapaasti purkaa tuntojaan. Itseäni hiukan kiusaa, kun saman talon asukkaat eivät vastaa tervehdykseen.
      80 plus
      128
      1269
    9. Metsa Man Extra kanava toimii hyvin

      ja sieltä voipi kahta vanhoja vitejoita pahimpaan puutteeseen. Peukalot ylös.
      Tuusniemi
      27
      1255
    10. Tiedätkö mitä kaivattusi harrastaa?

      Minä en tiedä.
      Ikävä
      69
      1224
    Aihe