Mellerin ohjelma

17173

Voisiko joku täydentää? Meller sanoi pari päivä sitten että oli nähnyt näyn, että hän jatkoi johtamistyötään jo kuolleiden saarnaajien kanssa, jotka jatkoivat työtään siitä mihin se oli pysähtynyt. Näillä kaikilla saarnaajajohtajilla oli erityinen voitelu ja asema. Mellerillä tietty osa, mikä?

Pikku tyttönä naapuri odotti Mellerin kertomaa maailmanloppua marjamatkallamme. M:llä on paljon ufo jne outoja juttuja.

Kuka perii M:npestin patmoksessa?

4

712

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • SunnuntaiAamuna

      tosiaan "pitäkää se mikä on hyvää" pätee Mellerinkin suhteen. Hänen omia profetioitaan en jaksa kuunnella (niistä suurin osa jäänyt toteutumatta), mutta joskus hänen ohjelmassaan ihan asiaakin ja hyviä vieraita/ haastattelijoita.

      • Jope.48.

        saman. Minulle tuli aikoinaan sellainnen kirje. Melleriltä kun annat sen ja summam, niin Jumala on kuin pumeranki, se palauttaa sen heti, takaisin, Melleriltä, jäi varmaan tassä kusetuksessa. Huomaamatta että kun, pumeranki saavuttaa, maalin se ei palaa takaisin.Valitettavasti olen jo kyllästynyt, näihin Mellerin satuinhin. Hänen tyttärensä varmaan, kuin on hiekkalaatikko ijässä, ottaa vastaan nämä sadut.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      70
      3149
    2. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      62
      2495
    3. Hei........

      Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.
      Ikävä
      56
      2136
    4. Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?

      Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1
      Sinkut
      94
      2045
    5. Heilutetaanko peittoa hieman

      Heilutetaan peittoa vähän ;3
      Ikävä
      55
      1952
    6. Tilanteesi nyt?

      Kysymys otsikossa
      Suhteet
      42
      1594
    7. Kaipaan sua, Ope

      Mietin, että ajatteletko sinä minua?..
      Ikävä
      40
      1560
    8. Mä en jaksa suojella sua enää

      Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t
      Ikävä
      14
      1253
    9. EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!

      "Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p
      Maailman menoa
      139
      1168
    10. Vuodetvierii

      E siitä tulee nyt 50 vuotta oivoi
      Ähtäri
      6
      1083
    Aihe