pikkug on PARAS

Tanja******

pikkug on paras koko maailmassa tytöt kaikki tykkää siitä ku se on nii ihana

8

368

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Susa.R

      ainakaan tykkää.

    • HuNaJaPiPaRi

      HAISTA HELVETTI!!KUKAA TUSKIN DIGGAA PIKKU GAYSTA!!!PIKKU GAY ON NIIN VITUSTA KU OLLA JA VOI!!JOS MÄ NÄKISIN PIKKU GAYN KADULLA TAKUUL KÄVISIN SEN KURKKUU KIINNI JA KURISTAISIN,NIIN HOMO SE ON!!!OON KUUNNELLU SEN LEVYN NETIS KOKONAA JA VOIN SANOO ET MEINASIN OKSENTAA SITÄ KUUNNELLESSA!!YHTÄ PASKA RÄBÄÄ SE ON KU RAIMSSIKI!!! RAIMSSI JA PIKKU GAY SAIS MENNÄ NURKAN TAAKSE RUNKKAA YHESSÄ OTTAA SUIHI MUSTIA MUNIAA VUOROTELLEN!!

      • jäätelöpuikko

        ei Raimssil ja Pikku Gaylla oo munaa..ähhähhää..


      • kevät
        jäätelöpuikko kirjoitti:

        ei Raimssil ja Pikku Gaylla oo munaa..ähhähhää..

        Kuules just joo, hoovee... Miten nii kukaa ei "tykkää" pikku g:stä??? Miks sen keikat olis täynnä porukkaa jos ne ei diggais siitä?? Ja, homo SE EI OLE!!!!!!!! Miks sitte vaivauduit kuuntelee sen levyn??? Taidat olla itte vähän ding dong... Sori nyt vaa mutta PIKKU G JYRÄÄ!!!!! (enemmänki kun raimssi)


      • Räyhä
        kevät kirjoitti:

        Kuules just joo, hoovee... Miten nii kukaa ei "tykkää" pikku g:stä??? Miks sen keikat olis täynnä porukkaa jos ne ei diggais siitä?? Ja, homo SE EI OLE!!!!!!!! Miks sitte vaivauduit kuuntelee sen levyn??? Taidat olla itte vähän ding dong... Sori nyt vaa mutta PIKKU G JYRÄÄ!!!!! (enemmänki kun raimssi)

        Pikku G:n keikoilla jonne maksaa sisään on vaan 7-12 vuotiaita pikkutyttöjä yhtään jätkiä ei ole paitsi niitä jotka haluaa pitää hieman hauskaa ja heittää pikku g:tä esineillä taikka vittuilla sille.
        Jos pikku g tulee johonkin festareille niin mä heitän sitä pullolla päähän ja vitusti.


    • PikkuGfani

      mistäs sen tiesit??? Taidat olla iteki fani ku kert noin hyvin tiedät...

    • Räyhä

      7-11 vuotiaat tytöt pitää siitä koska se on täyttä massarahastusta ja tietenkin teihin vetoaa noin yksinkertainen musa. Koska teillä ei vielä ole mitään "paheita" mutta teille tulee ja pikku gee sanoo että se on hyvätapainen nuori mutta kylmä totuus on että se takuulla polttaa tupakkaa kun silmä välttää ja takuulla vetänyt pilvee ja kunnolla sillä rap piireissä ei pärjää ilman ruohoo.
      Tajuatte takuul noi jutut vähän myöhemmin ja vuoden tai kahden päästä kukaan ei muista enää mikä pikku g oli...

      • jäätelöpuikko

        True true...


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä aiot sanoa, kun ja jos tapaatte seuraavan kerran?

      Oletko päättänyt etukäteen?
      Ikävä
      149
      1737
    2. Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu
      Suomalaiset julkkikset
      11
      1571
    3. Joensuun (kaupungin) kiusaamisongelma

      Syrjitään, savustetaan ulos ja kiusataan. Pieneen piiriin ei kaikki mahdu. Tehdään elämästä mahdotonta, jolloin ainoa va
      Joensuu
      29
      1196
    4. Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa

      Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu
      Ikävä
      193
      1131
    5. Olen levoton takiasi

      Enkä saa itseäni rauhoittumaan
      Ikävä
      83
      991
    6. Archie ja Iida ero.

      Suuri kohujen saattelema rakkaustarina on ohi?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      74
      951
    7. Evoluutioteoria on varmuudella väärin - monet tutkijat irtisaunoutuvat siitä

      Tutkimuksissa on löytynyt paljon näyttöä siitä, ettei evoluutioteoria ole totta. Monet tutkijat kuitenkin vielä kannatta
      351
      923
    8. Lakkaa haaveilemasta.

      Oon löytänyt uuden naisen. mieheltä. tutulle. Naiselle.
      Ikävä
      61
      798
    9. Älä stressaa. Rakastan sua

      Eikä tämä tunne mene pois, se on varmaan jo huomattu kumpikin ❤️
      Ikävä
      49
      771
    10. Ois kiva nähdä

      Ja viettää Iltoja sun kanssa
      Ikävä
      50
      766
    Aihe