http://www.aamulehti.fi/uutiset/kotimaa/poliisi-etsii-urheiluauton-kuljettaja-jatti-raiskatun-hautausmaan-parkkipaikalle/185403
Kaikki nyt miettimään että tää jannu saadaan kiinni!!!
Kaikki nyt miettimään että tää jannu saadaan kiinni!!!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
nuorten naisten nousta kenenkään tuntemattoman kyyteihin. Pitäisi olla vähän itsesuojeluvaistoa. Hutikassa tulee tehtyä tyhmyyksiä. Mutta munistaan vain hirteen tuommoiset raiskaajat.
saa raiskata vaikka hyppisi ympäripäissään ja ilkosen alasti!
Kuka käskee olemaan perse paljaana aamuyöllä kylillä, nuoren naisen? Sanokaapa se? Jos sitä pilua tyrkytetään iltayöstä viinan voimalla. Kuka vastaa loppujen lopuksi? Onko Suomessa mitään käyttäytymismallia? Ois hauska tietää n.s. asiantuntijan lausunto.
Hyvinvointivaltion pennuilla kun ei ole muuta tekemistä, kun hillua perse paljaana pitkin kyliä, niin sitä niittää mitä kylvää. Menisivät marjanpoimintaan. Hyö tuuvaan muuvalta. Ei suomalainen opiskelijaperse taivu mansikkapellolle, puhumattakaan lakka, tai puolukkametästä. Kyllä on hyvinvointivaltio voimissaan.
Paljon ois asiaa, vaan anttaa olla, perhana.
asiantuntijalausuntoo: viime kesänä raiskattiin alaikänen sisätiloissa. Persua ei rangastu kun tuomarien mielestä tyttö oli pukeutunu "kesäisiin hepeniin". Tämä siis tuomari-asiantuntijoiden käyttäytymismalli: PUKEKAA TYTÖT JA NAISET HELTEELLÄKIN BURKHAAN TAHI AINAKIN TOPPAHOUSUIHIN NIIN JOS TEIÄT RAISKATAAN NIIN RAISKAAJA SAAPI PARI VUOTTA EHONALASTA.