NYT ON WISHIN AIKA

Mukava tuotto

näyttää suolimuroille, miten leuat loksahtaa. Kuulin kaverilta, että Kailajärvi on kehittelemässä ainutlaatuista tuotetta, jossa voi saada jopa 601% tuoton kuuelle kuukaudelle. Kaverin kaveri kuuluu sisäpiiriin ja ne osasivat jo vanhan toiminnan aikana tehdä sellaista tiliä, että 300% tuotto kuuelle kuukauelle on on pikku juttu. Tuollaisen tuoton voi kertoa kymmenellä ja taas jättää sen jylläämään. Hyvältä näyttää ja viranomaisrikolliset joutuvat häpeään ja naapurienkin leuat loksahtaa.

7

474

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 4+1

      kertoa, ei ole kuin lukuja lukujen perään

    • missä luuraat?

      Taas on lupaus annettu uudesta Wishistä!
      Nyt nopeasti painokoneet käyntiin mitään sen enempää lähdekritiikkiä harrastamatta ja toinen lumilapio tulee kuin manulle illallinen.

      Se, että kirjoittiko tuon lupauksen suolimuro vai jäsen ei merkitse mitään, koska juttujen pitää myydä ja valittua totuutta pitää puolustaa hyväveljien hengessä.;)

      • wushhhhhhhhhhhhh

        20 vuoden perintään, se saattaa käydä hermoille aika paljon.


      • Tuottoennuste900%

        sisälukutaitoa, arvoisa kapitaatti. Otsikkotekstissä sanotaan, että VOI saada. Todennäköisyys huomioon ottaen on lisäksi aina sijoitustoiminnassa muistettava, ettei sijoita enmpää kuin anoppi ja paset ovat valmiita menettämään.


    • Niin olis jo aika

      Taaspa on kuukausi kohta kulunut. Koskas se näyttö oikein tulloo? Rapsakoita puheita on pikkaasen raskas kuunnella kun tekoja ei vaan näy.

    • poliisin hakea vanhakin sijoitus takaisin jotta on pääomaa uuteen sijoitukseen.
      Tässä on nyt hyvää aikaa kehitellä tuotetta ennenkuin vanhat sijoitukset tulee palautukseen.
      Jotkut ovat jo onneksi saaneet palautuksia sponsoriltaan.
      Näyttää siltä että ne jotka eivät valittamatta ole tyytyneet rahojen katoamiseen saavat uuden mahdollisuuden leukojen loksahteluun.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      69
      4909
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      192
      3840
    3. Hukkuneet pojat kalajoella pakolaisia?

      Eivät osanneet suomea nimittäin.
      Maailman menoa
      188
      3611
    4. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      78
      3279
    5. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      50
      2979
    6. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      25
      2004
    7. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      24
      1971
    8. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      187
      1847
    9. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      30
      1696
    10. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      43
      1405
    Aihe