voisitkohan katsoa minulle tästä kesästä sekä alkavasta syksystä, että mitähän tuonee tullessaan, kiinnostaisi tietää myös erään salaperäisen miehen mietteistä, näetkö miten käy, syntyykö romanssia ?
Cerrykirsikka
4
191
Vastaukset
Kyseinen mies näyttäisi puhuvan paljon, kaunista ja hyvääkin, muttei yksin Sinulle, vaan vähän joka suuntaan. Hänen kanssaan en näe kehittyvän sen kummempaa, unohdat hänet yhtä nopeasti kuin hän sinutkin. Loppukesästä ravintolan / yökerhon ovella tai jonossa katseesi kiinnittyy kuitenkin erääseen toiseen, pitkään hoikkaan mieheen, ja salamat sinkoilevat puolin ja toisin.. Tässä näkisin jo aineksia romanssille, kenties pitemmällekin suhteelle, kuka tietää!
- *nappilaatikko
entäpä jos en käy ravintolan/yökerhon ovilla tai jonoissa, niin missäs se pitkä, hoikka mies sitten tulisi vastaan ?
*nappilaatikko kirjoitti:
entäpä jos en käy ravintolan/yökerhon ovilla tai jonoissa, niin missäs se pitkä, hoikka mies sitten tulisi vastaan ?
jonottamassa yökerhoon tai ravintolaan. Voihan olla, että olit itse kävelemässä sattumalta ko. ravintolan ohi, ihan vaan iltakävelyllä tai menossa / tulossa muualta, ja katseenne kohtasivat, mutta tällaisen tilanteen teille kuitenkin näin :-)
- *nappilaatikko*
cherrykirsikka kirjoitti:
jonottamassa yökerhoon tai ravintolaan. Voihan olla, että olit itse kävelemässä sattumalta ko. ravintolan ohi, ihan vaan iltakävelyllä tai menossa / tulossa muualta, ja katseenne kohtasivat, mutta tällaisen tilanteen teille kuitenkin näin :-)
pitää kulkea aistit valppaina sit ...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1381299
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä35830Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46597Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad27586- 14580
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä26538Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30526- 24521
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .16482Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver15472