Keksimpä tuossa kaupan edessä tupakoidessani, kun siihen pyöräili hemaisevia nuoria pimuja niukoissa topeissa ja mini&kesähameissaan haistella heidän pyörän satuloitaan!!! Mikä kiihottava pimpan ja pyllyvaon tuoksu! Pakko mennä runkulle... Ahhhh...
Uusi Fetish!
8
977
Vastaukset
- Timpan puksu
Voi voi. No ehkä jokainen sukupolvi joutuu vuorollaan keksimään tämän harrastuksen. Mutta ei todellakaan ole mikään uusi asia.
- Kommentti.
foorumilla kerrottu uutuutena ainakin sata kertaa.
- Päivää
Eikä kukaan huomaa, kun meet niiskuttamaan pyöränsatulaa kaupan edessä. Keep on wanking !
- Turha nuuskia
tytöt käy suihkussa aina ennen kylille lähtöä. Sitten on pikkareissa pikkuhousunsuojat, ettei hameen helma kastu kun istuu sen päällä.
Jos ajaiskin niin että istuis tuoksuvilla pikkareilla satulassa, mutta ei kukaan enää niin tee. - ruuvaaja
"mini&kesähameissaan haistella heidän pyörän satuloitaan!!! Mikä kiihottava pimpan ja pyllyvaon tuoksu! Pakko mennä runkulle... Ahhhh... "
Ota jakoavain mukaan ja vie se parhaimmalle haiseva pyöränsatula kotiisi.- ei sitä tiedä
"tytöt käy suihkussa aina ennen kylille lähtöä. Sitten on pikkareissa pikkuhousunsuojat, ettei hameen helma kastu kun istuu sen päällä. "
olen 100% varma että kaikki tytöt ei käy suihkussa ennen kylille lähtöä. Eivät vaan piittaa. Ne suojat kyllä varmaan löytyy mutta mitä sitten? Onhan siinä satulassa kuitenkin istuttu ja ei sitä voi tietää oliko suojia, onko pylly pesty jne.
luuletko kessuttelijana muka haistavasi mitään?
- fetish99
Tuoksuu kuiteskii...
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ranskan vasemmistojohtaja: "Kyllä, meneillään on suuri väestönvaihto!"
Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon järkytti myöntämällä avoimesti sen, mitä tiedotusvälineet ovat pitkään pitä2923213Valion maitotehtaalla kapina
Ilmastonmuutoksesta, eläinten hyvinvoinnista ja ympäristön saastumisesta huolestuneet eläinkapinalliset estävät panssa912680SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle
Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?1892251Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää322020Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211765Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten461624Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1011502HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363551444Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1221314- 951293