Kuplako puhjennut ja kaikki olikin mielikuvitusta? Yritän tässä hahmottaa.
Oletko sinäkin puolikkaani keksitty juttu? Ei ollutkaan rakkautta jne.?
Kuka on *hän* jota ikävöit?
Oletko sinäkin puolikkaani keksitty juttu? Ei ollutkaan rakkautta jne.?
Kuka on *hän* jota ikävöit?
Vastaukset 18
Vanhimmat
hän ei oo ainakaan mikään saippuakupla.piste.
sonnikaa jaksa jatkuvasti sitä spermaa syökseä siittimestään, että ajatteles vähän sitä, ja joku naaras lintu muni munat pesää ja lähti pakosalle ni uroksen piti hautoo ne munat, et mietis vähän sitä.
En kyllä ymmärtänyt, mutta haitanneeko...
ja sit mul on jeesuksen spermaa ja michael jaksonin spermaa ja sit mul on koiran spermaa ja norsun spermaa ja sonnin spermaa, haluutko ostaa?
myydä elviksen sperman vitosella.
niin kauan kuin ne leikkii....niin sperma in KIVA SANA vai mitä ;)
keksi nyt vielää lisää niin sperma-juttujas..taitaa olla kädessäs...
edelleen....
hermostunut, poissa tolaltaan meininki tänään :/ ja taitaa kohta ylikuumentua koko palsta.
Tiedän kyllä ketä kaipaan ja ihan oikealle henkilölle olen viestitellyt, siis suoraan. Mut sitä minäkin tässä olen miettinyt et kuka vedättää ja ketä? Jonkunlainen kupla tässä ilmeisesti on kyseessä.
olla sellanen kupla et E ja T ja J puhuu molemmille samalla tavalla..
No ihan miten vaan.. Kun en minä niihin juttuihin liity mitenkään.
mitä pidemmälle tämä touhu on jatkunut, sitä vähemmän minä uskon enää mihinkään. Näihin palstoihin en voi luottaa ollenkaan. Mut toisaalta en sitä tietoa saa mistään muualtakaan. Et en tiedä sit.. Eikä minulla ole tietoakaan milloin nähdään seuraavan kerran. Viime keväänä olen hänet viimeksi nähnyt.
No ehkä minä ihan turhaan tuollaisia mietin.. Ehkäpä ihastuksellani on ihan hyvät tarkoitusperät. Mut jollain muulla ei selvästikään ole. Ihastukseni exällä (ja jollain muulla?). Äkkiäkös näillä sivuilla tulee epäilyksiä ja väärinkäsityksiä.
Sellainen hellä halaus hänelle..
vai keksittyä draamaa? Tai ehkä taas kuvittelen. Ois kiva tietää, ajatteleeko muut samoin tai ehkä tietävät tästäkin enemmän kuin minä.
Laitan tähän nyt vielä, kun näytti jollain olevan vääriä käsityksiä ehkä... En ole s.... siis tämä hlö, jolla paljon aloituksia ja kommentteja.
"määräaika" täällä on mennyt umpeen?
nyt mikä on tilanne. Tietääkö sen kaikki jo?
Vai pitääkö hyssytellä?
hyssyttelee kaikki tietää kyllä