Vatsan kasvu/keskenmeno

Miten on, onko teillä jotka olette saaneet keskenmenon vatsa ehtinyt jo kasvaa ennen keskenmenoa?
Entä oliko teillä raskausoireita?
42171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

on turvotusta, itse kohtuhan on pitkään aika pienikokoinen. Riippuu millä viikoilla saa km:n. Raskausoireet ovat myöskin yksilöllisiä

Äänestä
  • lähinnä niillä, jotka ovat saaneet keskenmeno esim. viikon 10 jälkeen.

    Äänestä

No oli. Meni kesken rv. 18 .

Äänestä

Mulla meni kesken viikolla 11 ja maha oli jo kasvanut aika lailla. Lieneekö turvotusta ja sit kun mulla tuli varmaan parin litran verran hyytymäklimppejä, joita sit kai oli jo viikkojen kuluessa kerääntynyt kohtuun? Oli siis kyseessä tuulimuna.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


På kirjoitti:

Miten on, onko teillä jotka olette saaneet keskenmenon vatsa ehtinyt jo kasvaa ennen keskenmenoa?
Entä oliko teillä raskausoireita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu