CherryKirsikalle

:)

Iltaa, sinä olet ahkeroinut. :) Olen ristiverinen, 29 vuotta ja äiti. Elän elämääni lasteni kanssa, olen eronnut. Näetkö henkilöitä/aistitko henkilöitä? Tunnetko, tulenko löytämään elämänkumppanin vierelleni ja lasteni elämään?
2203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hei, anteeksi vastauksen viivästyminen - en ole ollut koneen ääressä vähään aikaan..

Näen Sinut tulevaisuudessa viettämässä aikaa ruskeahiuksisen, keskivertoa lyhyemmän ja hieman tanakamman opetusalalla työskentelevän miehen kanssa.. mukava, leppoisa ruutupaitakaveri..

Äänestä
  • Kiitos sinulle! :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sinut itsensä kanssa kirjoitti:

:)

Iltaa, sinä olet ahkeroinut. :) Olen ristiverinen, 29 vuotta ja äiti. Elän elämääni lasteni kanssa, olen eronnut. Näetkö henkilöitä/aistitko henkilöitä? Tunnetko, tulenko löytämään elämänkumppanin vierelleni ja lasteni elämään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu