tässä hiukan ajattelemisen aihetta kaikille.
minulla on kaksois horoskooppi.olen kirjoissa leijona ja muuten olen sitten neitsyt.tämä minua häiritsee,kun minulle sanotaan,että olen sekaisin.tähän asiaan en ole pystynyt vaikuttamaan ja äitini oli todella häikäilemätön tehdessä minut.siis olen raha lapsi.onko teitä muitakin jotka ovat syntyneet ennenaikojaan vaan kunnioituksesta?mitenkä tähän sitten pitää suhtautua?
kaksoishoroskooppi
kakspuolinen
1
782
Vastaukset
Olen syntynyt mätäkuun ensimmäisenä päivänä, joka karkausvuotta lukuun ottamatta on 23.7.
Joissakin naistenlehdissä kuitenkin leijona alkaa 24.7.
Tästä närkästyneenä olen yleisissä odotustiloissa, kuten esim. hammaslääkärin vastaanotolla, boikotoinut niitä naistenlehtiä, jotka tekevät minusta neitsyttä.
Olen syntynyt karkausvuonna. Jos en olisi, olisi syntymäpäiväni 24.7. Olen siis ihan oikeutetusti leijona, eikä neitsyytenikään ole tallella. Siitä ovat näkyvinä todisteina synnyttämäni kaksi lasta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 823243
- 922935
- 532202
Mietin että
Onko tästä enää paluuta entiseen? Ainut asia joka päiviini toi taannoin iloa, oli meidän yhteinen hassuttelu ja huumorin201645- 191504
Nyt rupeaa löytymään talonmiestä ja muuta sankaria hallipaloon
Kyllä on naurettavia juttuja tuossa paikallislehdessä, että saa tosiaan nauraa niille..81467Tajusin vaan...
Että olen pelkkä kroonistunut mielisairas. Olen sairauspäissäni luullut itsestäni liikaa. Luulin, että olen vain korkein171381Aaamu on täällä taas!
Hyvää ja rauhallista työpäivää rakkauteni. Kunpa vaan hymyilisit enemmän. Toivon, että joku kaunis päivä kanssani et vaa131351Noin ulkonäkö-jutut ei multa
Nainen, koskaan en ole kirjoittanut siitä mitään ilkeää. Ei kuulu tapoihin351315Olisitpa rakkaimpani
Kaipaan sinua. Ikävä sinun läsnäoloa ja kaikkea sinussa. Päivistä, jolloin nähdään tulee onnellisia päiviä. Sinun seuras61218