ei suositella naisille eikä wannabee juppi porvareille joilla on pulla ranteet ;)
http://tekniikanmaailma.fi/kaksipyoraiset/muut/ajettua-yamaha-vmax
Köyhät kyykkyyn v-4 tulee
12
938
Vastaukset
- ja pelkurit
ei uskalla ajaa OIKEATA moottoripyrää....Saattaa lähteä porvari hiireltä lapasesta:))))
- vitut ja sen nahat
sillä kun motoista puhutaan relevanttia ei ole oikein kirjoitus vaan AJOKOKEMUS..ööö vai AJO KOKEMUS..siis kumpaakohan se nyt tarkoittaa...wannabee sporster opettaja varmaan sit korjaa kun on päässyt pyöränsä alta pois :)))
HD=ylihintaista paskaa viagran popsijoille.heh heh
hd on parasta mitä MIES voi tehdä housut jalassa
kukakohan hetero niillä japsi muoviämpäreillä ajaa ??????????????????- ,..,.,.,.
peteph kirjoitti:
heh heh
hd on parasta mitä MIES voi tehdä housut jalassa
kukakohan hetero niillä japsi muoviämpäreillä ajaa ??????????????????muovia ku v-maxissa.
- oujeeeee
peteph kirjoitti:
heh heh
hd on parasta mitä MIES voi tehdä housut jalassa
kukakohan hetero niillä japsi muoviämpäreillä ajaa ??????????????????Hd on vatkain. hd on parasta mitä impotentti voi tehdä housut jalassa.
- kokeiltu on
Et ole ajantasalla, sillä v-maxi ei pärjää bemun 1300 rr:lle
- naku naku
ja bemari on sarjassaan aivan upea peli;)
- Nitro pelle
http://www.bmw-motorrad.fi/fi/fi/index.html
Tämä juttu on vm 2008;)
http://www.twowheelsblog.com/post/909/bmw-k-1300-r-the-most-powerful-naked
http://tekniikanmaailma.fi/kaksipyoraiset/muut/ajettua-yamaha-vmax
Eli noista voit kattella tehot väännöt ja kiihdytys arvot ja huomaat että v_max on tämänhetkinen nakupyörä kingi.
Päivitä faari tietosi.
- Olen HD-MIES!!!
Yamaha.... Sillä ei saa pesää!!!
Yksikään itseään kunnioittava narttu ei hyppää Yamahahahahan kyytiin.
Kuten me kaikki kokeneet tiedämme, on vain yksi jolla onnistuu.
V-nelosella saa vain suditella hanskaansa. - robocop313
HD mies revi aukkoasi:) ei pahalla. Oliko pienessä päässäsi tietoa että v-max ON V4. Voi raukkaa jos et tiennyt. Yamahan tekniikka v4 koneissa, sanoisin on hieman eri luokkaa kuin hd:lla. BTW v-max v4-moottori jo vuodesta 85.
V2 ja V4 koneita on edes turha verrata, ja varsinkaan v-maxiin, jossa vboost.
Kokemuksella sanon v-max vboost kick ass!! - USA vs.japan china
ihan sama mikä jammu boost ja v4 hah hah...ainoo oikee kone on Harlikan v2 ja siinä kun on esin.aivan super mageet äänetkin,siinä tytöillä aina päät kääntyy ja huokailevat kun ohi ajaa.Ei kukaan mitään jaappanin/kiina riisipusseja pidä yhtikäs minään!
- MUTTA ENTÄ
WIKKE ? pistääkö Wikke h&d miehen hiljaiseksi ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 275364
Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu333593Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka533502Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu263397Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1232990Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod322717Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint212409Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1202380MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,142205- 412112