ei suositella naisille eikä wannabee juppi porvareille joilla on pulla ranteet ;)
http://tekniikanmaailma.fi/kaksipyoraiset/muut/ajettua-yamaha-vmax
Köyhät kyykkyyn v-4 tulee
12
919
Vastaukset
- ja pelkurit
ei uskalla ajaa OIKEATA moottoripyrää....Saattaa lähteä porvari hiireltä lapasesta:))))
- vitut ja sen nahat
sillä kun motoista puhutaan relevanttia ei ole oikein kirjoitus vaan AJOKOKEMUS..ööö vai AJO KOKEMUS..siis kumpaakohan se nyt tarkoittaa...wannabee sporster opettaja varmaan sit korjaa kun on päässyt pyöränsä alta pois :)))
HD=ylihintaista paskaa viagran popsijoille.heh heh
hd on parasta mitä MIES voi tehdä housut jalassa
kukakohan hetero niillä japsi muoviämpäreillä ajaa ??????????????????- ,..,.,.,.
peteph kirjoitti:
heh heh
hd on parasta mitä MIES voi tehdä housut jalassa
kukakohan hetero niillä japsi muoviämpäreillä ajaa ??????????????????muovia ku v-maxissa.
- oujeeeee
peteph kirjoitti:
heh heh
hd on parasta mitä MIES voi tehdä housut jalassa
kukakohan hetero niillä japsi muoviämpäreillä ajaa ??????????????????Hd on vatkain. hd on parasta mitä impotentti voi tehdä housut jalassa.
- kokeiltu on
Et ole ajantasalla, sillä v-maxi ei pärjää bemun 1300 rr:lle
- naku naku
ja bemari on sarjassaan aivan upea peli;)
- Nitro pelle
http://www.bmw-motorrad.fi/fi/fi/index.html
Tämä juttu on vm 2008;)
http://www.twowheelsblog.com/post/909/bmw-k-1300-r-the-most-powerful-naked
http://tekniikanmaailma.fi/kaksipyoraiset/muut/ajettua-yamaha-vmax
Eli noista voit kattella tehot väännöt ja kiihdytys arvot ja huomaat että v_max on tämänhetkinen nakupyörä kingi.
Päivitä faari tietosi.
- Olen HD-MIES!!!
Yamaha.... Sillä ei saa pesää!!!
Yksikään itseään kunnioittava narttu ei hyppää Yamahahahahan kyytiin.
Kuten me kaikki kokeneet tiedämme, on vain yksi jolla onnistuu.
V-nelosella saa vain suditella hanskaansa. - robocop313
HD mies revi aukkoasi:) ei pahalla. Oliko pienessä päässäsi tietoa että v-max ON V4. Voi raukkaa jos et tiennyt. Yamahan tekniikka v4 koneissa, sanoisin on hieman eri luokkaa kuin hd:lla. BTW v-max v4-moottori jo vuodesta 85.
V2 ja V4 koneita on edes turha verrata, ja varsinkaan v-maxiin, jossa vboost.
Kokemuksella sanon v-max vboost kick ass!! - USA vs.japan china
ihan sama mikä jammu boost ja v4 hah hah...ainoo oikee kone on Harlikan v2 ja siinä kun on esin.aivan super mageet äänetkin,siinä tytöillä aina päät kääntyy ja huokailevat kun ohi ajaa.Ei kukaan mitään jaappanin/kiina riisipusseja pidä yhtikäs minään!
- MUTTA ENTÄ
WIKKE ? pistääkö Wikke h&d miehen hiljaiseksi ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 754377
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺744215Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭433619Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli163203Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle382850En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä142592Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm102414IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm331585Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1571322Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?
Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli831136