Punikki

hz..hz..hz..hz..hz..hz..hz..hz..
hz..hz..hz..hz..
Näet varmaan punikkalasta unia..hz..hz..
391
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

oo kerennyt kun pitää vastustaa porvareita.

Äänestä
  • Olemme maastouneet yhden hepun sängyn alle, heppu on peloissaan.

    Äänestä

  • NATO.... kirjoitti:

    Olemme maastouneet yhden hepun sängyn alle, heppu on peloissaan.

    hz..hz..hz..hz..hz..hz..hz..hz..
    hz..hz..hz..hz..
    Nähdään taas illalla ja yöllä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


joko nukut ! kirjoitti:

hz..hz..hz..hz..hz..hz..hz..hz..
hz..hz..hz..hz..
Näet varmaan punikkalasta unia..hz..hz..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu