Hitto kun olit taas niin komea =(

Miten mä oikein unohdan sut???
9426
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

jos se sittisontiainen näyttää komialta niin on silmissä vikaa.

Äänestä

taakaana, miitää sielää teekeemässä, kissan poikia peeeseemässä. ovi syttyi palamaan, ossi juoksi kanalaa, kanat sielä kotkotti ja ossin munat lotkotti.

Äänestä
  • tai mulla muuten alkaa lirumaan housuun.

    Äänestä


.....ja sinä todella kaunis.Mä en ees haluu unohtaa sua

Äänestä
  • siitä tulee yber hyvää maistuvaa kahvia.

    Äänestä

  • .......... kirjoitti:

    siitä tulee yber hyvää maistuvaa kahvia.

    mä haluaisin ehdottomasti tulla juomaan sitä sun kahvetta ;)

    Äänestä

  • mutta en oikein usko että olen =(

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


***** kirjoitti:

Miten mä oikein unohdan sut???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu