Raittiit sinkkunaiset

Että löytyyköhän tästä kaupungista raitista ei lapsia haluavaa naista.Kun ei ainakaan tuolla treffipalstalla ole näkynyt:Ja missähän nämä tällaiset naiset viihtyvät.
3446
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kuule kaveri,jos haluat joensuusta naisen, niin hanki pirusti rahaa,raittiudella ei ole mitään tekemistä näiden siipeilijöiden kanssa ja et tarvitse ulkonäkö paineita koska niille on aivan sama miltä näytät kunhan vaan on hieno kallis auto ja pätäkkää, plus iso talo ja hölmö mies.Usot sie miun puhheita,tää totta on.

Äänestä
  • mitä hölömömpi! Viimeisen päälle hölömöillä miehillä sitä vasta kysyntää onkin. Lisäksi on vain plussaa mitä rujomman näköinen mies on, ei tule naiselle paineita että joku muu saattaisi kiinnostua sen kaltaisesta alkuihmisestä.

    http://www.kuvalauta.fi/epic/src/12589868795.jpg

    Äänestä

  • sitä parempi kirjoitti:

    mitä hölömömpi! Viimeisen päälle hölömöillä miehillä sitä vasta kysyntää onkin. Lisäksi on vain plussaa mitä rujomman näköinen mies on, ei tule naiselle paineita että joku muu saattaisi kiinnostua sen kaltaisesta alkuihmisestä.

    http://www.kuvalauta.fi/epic/src/12589868795.jpg

    Hah haaaa, juurikin näin :DD


    Joensuussa ei ole kunnollisia miehiä !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yksin 31 v kirjoitti:

Että löytyyköhän tästä kaupungista raitista ei lapsia haluavaa naista.Kun ei ainakaan tuolla treffipalstalla ole näkynyt:Ja missähän nämä tällaiset naiset viihtyvät.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu