Tavallinen mies ei kelpaa
näinhän se on
5334
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
eikös se perusajatus ole, että suhteen tulisi tuottaa jotain hyötyä, lisäarvoa tai elämisen laatua, ei olla pelkkä taakka :o
Muuten noihin kohtalon kolhimien jorinoihin kannattaa suhtautua varauksella siinä mielessä, etteivät ne edusta keskimääräisiä miesten tuntoja, vaan palstallaan tekevät omia ontuvia analyysejään samankaltaistensa joukossa.
Miksi muuten nuorten palstalle moinen linkki, onko tarkoitus pelotella ja lannistaa vai...
Ei ollu mitenkään tarkoitus lannistaa, halusin vain kysyä mielipiteen tuohon asiaan tältäkin palstalta.
Onko huono juttu? Onko edes totta? No, kai nyt sitten naisillekin pitää antaa enemmän vapautta, kun mun tietääkseni ne on ollut huonossa asemassa suurimman osan ajasta ihmiskunnan historiassa. Kerro mulle miks toi on huono juttu? Onko suurimmalla osalla miehistä tarve pari suhteeseen. Onneks mua ei vois vähempää kiinnostaa(ainakaan vielä). Mut kerro, miks toi on huono juttu?
ääähhh vitun 15v teini, painu kiitos vittuun täältä . ei sun ikästen mielipiteitä kukaan halua netistä lukea.
ja toi paskapuhelinkki on täyttä paskaa.
''ääähhh vitun 15v teini, painu kiitos vittuun täältä . ei sun ikästen mielipiteitä kukaan halua netistä lukea.
ja toi paskapuhelinkki on täyttä paskaa''
Oletkos huomannut että tämä palsta on suunnattu juuri teineille/nuorille?
Ja mitäs muuten 32v mies puuhaa nuorten palstalla?