Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

ricco ja blondi

31854
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Melko suuri kulli tolla Roccolla. Mutta ei kuulemma seiso enää ilman Viagraa.

Äänestä
  • Aiemminhan se joutui näyttelemään kohtauksissaa siten että oma vaimo yleensä seisoskeli jossain siellä kuvausryhmän keskuudesssa. Enpä tiedä auttoiko vaimon läsnäolo elimen asentoa vai päinvastoin. Voisinpa omalla kohdalla kuvitella ettei se ainakaan parantaisi suoritusta.

    Äänestä

  • runk-Kari kirjoitti:

    Aiemminhan se joutui näyttelemään kohtauksissaa siten että oma vaimo yleensä seisoskeli jossain siellä kuvausryhmän keskuudesssa. Enpä tiedä auttoiko vaimon läsnäolo elimen asentoa vai päinvastoin. Voisinpa omalla kohdalla kuvitella ettei se ainakaan parantaisi suoritusta.

    Hahaa. No siinä on oikein italialainen ori. Kas kun ei omaa äitiään sinne vaatinut.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aivan kauhiata kirjoitti:

ja ne perinteiset kuviot
http://www.tube8.com/hardcore/rocco-invade-poland/29099/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu