Osaako kukaan kertoa mikä kouvolan yksityisistä hammaslääkäreistä on omasta mielestään paras. Itsellä hammaslääkäripelko ja olisi kiva jos lääkäri olisi mukava yms?? Entäpä hintaluokkaa? Eritoten esim. Kouvolan hammastiimi kiinnostaisi, niin onko kenelläkään siitän kokemusta?
Kouvolan yksityiset hammaslääkärit
29
13294
Vastaukset
- :)
Hallituskadun Hammaslääkäriasema. Hyvä palvelu pelkojen suhteen ja hinnat suunnilleen samoissa luokissa kaikilla yksityisillä.
- kaljuovimies
Ilkka Anttila ehdottomasti paras,vastaanotto vanhasta paloasemasta seuraava talo uttiin päin.
- hmlhml2
kaljuovimies kirjoitti:
Ilkka Anttila ehdottomasti paras,vastaanotto vanhasta paloasemasta seuraava talo uttiin päin.
huomaathan, että koko keskustelusarja saattaa olla pelkkää bluffia. itse avattu ja vastattu mainostarkoituksessa. varokaa näitä nettikirjoituksia!
- Anonyymi
hmlhml2 kirjoitti:
huomaathan, että koko keskustelusarja saattaa olla pelkkää bluffia. itse avattu ja vastattu mainostarkoituksessa. varokaa näitä nettikirjoituksia!
Hallituskadun Hammaslääkäriasema ei ole hyvä enää ainakaan minun kokemukseni mukaan. Keijo Metso kiirehtii käynnin törkeästi. Ei rauhallista asiakkaan kuuntelua, ei huolellista tarkistusta, vaan lähestulkoon arvailua ja sitten jo seuraavan käynnin varaamista ja nykyisen maksamista. Ei rahan arvoista. Mietin, että miten edes kehtaavat? Ei ilmeisesti hävetä helposti?
- osfix
osfix elimäen kirkonkylällä paras.
http://www.osfix.fi/
on erikoistunut pelkopotilaille..
kato nettisivuilta lisää.. :)- :)
Hassua,
Osuin tänne vahingossa.
Ilkka oli minun opissa yli 10 vuotta...
Siis, eikun sulka omaan hattuun!
Terv.
Kari Osfixista - Rouva kaupungista
:) kirjoitti:
Hassua,
Osuin tänne vahingossa.
Ilkka oli minun opissa yli 10 vuotta...
Siis, eikun sulka omaan hattuun!
Terv.
Kari OsfixistaTekniikan ja taidot voi ajan kanssa oppia ken tahansa jos haluaa, vaan asiakaspalvelu ja ihmisten kanssa työskentely on taito, joka joko on tai ei..
- Anonyymi
:) kirjoitti:
Hassua,
Osuin tänne vahingossa.
Ilkka oli minun opissa yli 10 vuotta...
Siis, eikun sulka omaan hattuun!
Terv.
Kari OsfixistaIlkasta tulikin parempi hammaslääkäri kuin karista koskaan. No eipä ole enää Karia eikä osfixia
- Mielipide1
Osfix on hinnaltaan n 20 % keskivertoa kalliimpi ja lisäksi käyntimaksu n kolminkertainen keskimääräisen verrattuna. Kahdesta siellä hoidetusta hampaasta minulla on huonoja kokemuksia. Niiden hoidon laatua on myös toinen hammaslääkäri ihmetellyt. En menisi kyseiseen paikkaan hoidattamaan hampaitani.
- Peso1
Minulla pelkästään hyviä kokemuksia Osfiksin toiminnasta. Suosittelen lämpimästi
- xvbnmklop
Kuusankosken hammaslääkäriasema on hyvä ja hinnat kilpailukykyiset ;) Palvelu todella ystävällistä!
- PeikkoHammas
Kouvolan Hammastiimi. Palvelu huippuluokkaa. Tarvittaessa, vaikka nukutuksessa.
- zuninkaverit
Rekolan Velanperintä Oy.
Hampaat lähtee kerralla tai yksitellen. - ilaed
Minä olen myös käynyt Hallituskadun Hammaslääkäriasemalla yli 15 vuotta.
Tyytyväinen olen. Eikä ole maksettu mainos. :)
(mitään takuita tai lupauksia en heidän puolestaan kuitenkaan tietysti anna) - Kouvolanparas
Ääni Hallituskadulle täältäkin. Leena Mannonen ollut siellä oma hammaslääkärini.
- UPM
Hallituskadun hammaslääkärikeskus ja Leena Mannonen ehdottomasti. Kohtuulliset hinnat eikä muutenkaan mitään rahastusmeininkiä, minulle on aina sanonut että turhaan tulen joka vuosi, kahden vuoden välein riittää jos ei ole mitään erityistä syytä käydä. Edellisen hammaslääkärin kohdalla epäilin että tuo teettää hoitoja vaikka ei olisi edes tarvetta, melkein joka vuosi operoi aina sen verran että tuli sairaskassan maksikorvaukset melkein täyteen, eli tiesi tuon summan.
- Anonyymi
Paras ja ehdottomasti KIVOIN on Timo Mynttinen HAMMASTIIMISSÄ.
- Anonyymi
Älkää vaan eksykö Suu ja Hammas -hammaslääkäriasemalle! Joukossa varmaan hyviäkin lääkäreitä, mutta tämän Ömerin käytös asiakasta halveksuvaa ja huolimatonta - pyrkii vain maksimaaliseen rahastukseen. Virheitä nyt korjattu toisella hammaslääkäriasemalla useamman kerran, en tiedä saadaanko hampaat kuntoon. Ko kaverin hoidosta jäi maksimaalinen mielipaha ja menetetty terveys…
- Anonyymi
Itse kävin siksi, kun pelkoa. No pelosta ei puhuttu mitään ja hoito jätettiin kesken. Että niin ihana paikka!
- Anonyymi
Vilpittömästi suositten A.Kusimoa. Pienkonekorjaamo, jossa vihellys kuuluu ja ripeä, iloinen mies työssään, Kahvia saa pyytämättä. Pierunhaju on kaikille tuttu juttu, mutta siihen tottuu. Ymmärtävät sen kaikki kunnon työmiehet, jotka iloisesti vihellellen työnsä tekee ja pidättävät paskaansa, kunnes ansaittu pyhä paskahetki omassa vessassa sanomalehden parissa tulee jälleen. Pidättämisen ihana tunne ja paskankatku on euforiaa.
Kusimo huoltaa pienkoneet, parturoinnin, remonttityöt, sekä tietysti hammashoidot. Vihellys kuuluu, kuin porankin vihellys.
Ne ketä ei ole vielä Kusimolla käyneet, ni kandee käydä.
Huomenna taas uusi työpäivä!- Anonyymi
Vedetäänkö 1 hampi vai kaikki SAMAAN HINTAAN!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vedetäänkö 1 hampi vai kaikki SAMAAN HINTAAN!
Helpottaa rahatilanetta ,kun ikenet ovat tyhjät! hähähääää
- Anonyymi
Itselläni kokemusta useammasta hammaslääkäristä ja Teresa de la Macorra on kokemukseni perusteella paras! Itselläni myös vahva pelko ja hän hoiti tilanteeni hyvin.
- Anonyymi
Kaikki hammaslääkärit ovat omasta mielestään parhaita.
- Anonyymi
No, mut ei täällä kommentoikaan hammaslääkärit vaan heidän asiakkaat
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No, mut ei täällä kommentoikaan hammaslääkärit vaan heidän asiakkaat
Niin kun ette ole ymmärtänyt aloittajan kysymystä:
"Osaako kukaan kertoa mikä kouvolan yksityisistä hammaslääkäreistä on omasta mielestään paras."
- Anonyymi
Aseman Plus Terveys Hallituskadulla.
- Anonyymi
Oral on paras jos rahoistasi haluat päästä.
- Anonyymi
Kouvolan Auto-Pro
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss1347326Kaipaisin nyt kosketusta
jota ei koskaan ole ollut. Saisinpa tuntea kätesi niskallani ja silittelemässä päätäni. Sulaisin varmasti siihen.142680Imaami kysyy, miksi pojat uivat ilman valvontaa
Kalajoen särkät ovat usean kilometrin pituiset. Siellä on kylttejä, joissa varoitetaan rannan vaaroista. Siellä ei ole2781353- 1001069
Mansikkatiloilla hyväksikäytetään ukrainalaisia
Työolot ovat surkeita ja palkka kelvoton. https://yle.fi/a/74-201729421711020Kerrostaloihin ilmalämpöpumput
Ulkomailla näkee paljon ilmalämpöpumppuja kerrostalojen ulkoseinissä. Mikä estää taloyhtiötä hankkimasta niitä asuntoih73971En ymmärrä käytöstäsi
Se on ollut eräänlaista hyväksikäyttöä. Että seura kyllä kelpaa palstan välityksellä silloin kun ei ole parempaakaan tek137950Kiitoksia kaikille epäasiallisesta sisällöstä liputtaneille
Se ylimielisyys ja epäasiallisen julkaisun jakaminen ei sitten kantanut.79804Kirkonkylän puliveivarit
Hieman pistää silmään nuo puliukot ja akat kirkonkylän penkeillä ja S-marketin kulmilla. Tarttis varmaan tehdä asialle j15783Persaukinen puolankalainen kävi kerjäämässä paitaa
Ja lippistä. Nauratti suuresti kun katsoin. Kukahan mahtanee olla? Voipi katsoa täältä jutun. https://www.youtube.com18771