Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Ruotsilla ja Englannilla varmat rahat!

Ruotsi ja Englanti samalle lapulle. Yhteiskerroin Veikkaukselle 1,98 x panos = varmaa rahaa

Eilinen suosittelemani tupla Leeds Norwich osui kertoimella 1,75.
8290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ei tule!!!

"Eilinen suosittelemani tupla Leeds Norwich osui kertoimella 1,75."

Hohohohohohohohohohohoh! Luulet olevasi palstan paras kun sait eilisen minituplan kiinni. Mistä näitä kokemattomia finninaamoja tulee?

Äänestä
  • saa pyytämättäkin.noit vetoja täytyy pelata niin isolla rahalla etten jaksa uskoa et monikaan panee 100-1000e 2-kertoimiseen vetoon tällä palstalla useinkaan.noit mini kertoimisia on joka viikko.yx sun toinen pystyis panna tommosii vihjeitä,mut kuka niit pelaa isolla rahalla?ei kukaan säännöllisesti.ja onhan niit ollu sillon tällön ja puolet menee läskiks.jengi uskoo et oot nyt 1,75e voitolla ilman näyttöö.

    Äänestä

  • Fanit ne tästä vielä puuttuvat. Parempi vaan kun vittuilette minkä kerkeette. Se jos mikä lisää minun henkilökohtaista näyttämisen haluani. Prosentit puhukoon omaa kieltään.

    Äänestä

karavaani kulkee. Ruotsi+Englanti napsahti kiinni kertoimella 1,98. Varmaa rahaa kuten lupasin.

Aletaanpa sitten pitämään tilastoja kun näköjään epäilijöitä löytyy.

Vihjeitä annettu 10.8.2010 alkaen.
Vihjattuja rivejä: 2 kpl
Osuneita rivejä: 2 kpl
Yhteenlaskettu kerroin: 2,73
Palautusprosentti vakiopanoksella 186,5 %

jatkuu ensi aamuna..

Äänestä
  • Siis..

    osuneiden rivien yhteiskerroin: 3,73 ei 2,73

    Äänestä

  • Suositusmies kirjoitti:

    Siis..

    osuneiden rivien yhteiskerroin: 3,73 ei 2,73

    rahaa eli ootko pelannu 1e tai 100e tai et ollenkaan.vihjannu vaan et voi retostella.

    Äänestä

  • Suositusmies kirjoitti:

    Siis..

    osuneiden rivien yhteiskerroin: 3,73 ei 2,73

    älä anna mollaajien vaikuttaa. Kylmää dataa vaan eetteriin.

    Täytyy sanoa, et itsekin vähän karsastan ton tyylistä pelaamista. Siinä on se et sit ku megatappioputki iskee(joskus se tulee kylään), ni menee järjettömän kauan että saat kirittyä sen kiinni. Mut jos hallitset ton tyylisen pelaamisen ni paina hiileen vaan.

    Mielenkiintoista nähdä miten peli alkaa kehittyä, osumia tulee ainakin tiheämpään ku mulla :)

    Äänestä

  • Sulla on myös rekisteröity nimimerkki!

    "Koirat haukkuu...ja
    karavaani kulkee."

    Kyösti tuli ekaks mieleen, mutta toi poikkeaa liiaksi Kyöstin vihjeistä. Etsitääs hausta... Heh! Yksi löytyi "eversti-dolin" siinähän se!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suositusmies kirjoitti:

Ruotsi ja Englanti samalle lapulle. Yhteiskerroin Veikkaukselle 1,98 x panos = varmaa rahaa

Eilinen suosittelemani tupla Leeds Norwich osui kertoimella 1,75.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu