Moi!
Näetkö mulle mitään miestä tulevaksi tänä vuonna vielä?
Netissä muutama viritys mutta tuntuu vähän väkinäiseltä tuo kirjottelu..mietinkin että missä voisin tavata jonkun fiksun hepun..tosin tällä hetkellä kyllä viihdyn yksinkin..mutta minkänäköinen on seuraava mies?
cherrykirsikka
tiia**
2
130
Vastaukset
Seuraavaksi mieheksesi näen tulevan ruutupaitaisen nuorukaisen, jolla on tummat, lyhyet, jotenkin sekaiset hiukset. Hän on ahkeraa, touhukasta sorttia ja kova lukemaankin, ja saatat tavata hänet opintoihin liittyen tai sitten hän tulee esittelemään Sinulle jotakin - kenties tekee jotain myyntityötä sivuhommanaan... Ajasta en ole ihan varma, ehtiikö vielä tämän vuoden puolelle..
- tiia**
okei sellasta sitten odotellessa hih;) kiitos sulle ja hyvää päivänjatkoa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?1022296- 1151781
- 881439
- 1331397
- 1171266
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘741238Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis631111- 511057
- 36982
- 33834