Pumppanen mokasi!

Pumppasen puku on halpa kopio Miss Nicaragua puvusta, häpeä!
http://www.iltalehti.fi/viihde/201008140082510_vi.shtml
3625
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mitä häpeämistä siinä on? Ei mitään, ei nicaragualaisella kuin ei suomalaisellakaan. Erikoinen uutinen tuo, että muka moka. Kaikkia uutisia sitä näkeekään. Sama kun sanois, että Vanhasen moka, jos sillä sattuis samanlainen kravatti olemaan kuin Putinilla. Piti ottaa Vanhanen tähän, kun ei voi oikein Kiviniemeä verrata Putinin kans samaan ruotuun.

Äänestä

Eihän tuo kovin rehellinen missi muutenkaan ole, mutta olisi nyt vaivautunut kopioimaan pukunsa edes jostakin toisesta kilpailusta.

Äänestä
  • Viivin puvun on suunnitellut (kopioinut) Pekka Ritola! Joku wannabe suomiluuseri!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


PeliMenetetty! kirjoitti:

Pumppasen puku on halpa kopio Miss Nicaragua puvusta, häpeä!
http://www.iltalehti.fi/viihde/201008140082510_vi.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu