Ensi vounna sais metallica tulla suomeen ikä rajattomalle keikalle!!! haluisin nähä!
Se on suurin toiveeni!!!
METALLICA SUOMEEN!
2
477
Vastaukset
- dfsdfsdf
Samaa mieltä!
- metall-leidi
Mutta tosiaan saas nähdä kun Metallicalla on parivuotinen Death Magnetic kiertua loppusuoralla niin ehkäpä ukkelit haluavat pitää keikkataukoa.
Olisi suurena toiveena nähdä Metallica. Aina kun heidän kiertueensa ulottuu eurooppaan niin hevimamma suunnistaa kyseistä bändiä katsomaan.
Sais tulla Olympia stadionille tai miksei vaikka Ratinan stadionille Tampereelle.Näkemykseni perustuu mun korkeaan ikääni.Enää en jaksa tuntitolkulla jonottaa päästäkseni kentälle ja sitten vielä seisoa tuntitolkulla kurrkimassa jonkun edessä seisovan järkäleen takaa bändiä.
Kas kun vanha alkaa olla niin mukavuudenhaluinen. niin no jos Poriin tulevat Sonisphere keikalle niin sitten taida jättää väliin ja mennä muille maille vierahille taas.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Sanna: Nvidia sijoittaa miljardi dollaria Nokian osakkeisiin
Nvidia merkitsee osakkeet 6,01 Yhdysvaltain dollarin osakekohtaisella merkintähinnalla tavanomaisten toteutumisehtojen t655706Sanna Marin teki sen, mihin muut eivät pystyneet - sote kerralla maaliin
Yli 15 vuotta Suomessa vatvottu sote-uudistus meni lopulta läpi Sanna Marinin hallituksen aikana. Edeltävät hallitukset73681Palkansaajilta kupattiin 27,5 mrd euroa työeläkkeisiin
Jo pelkän himmelin toimintakulut olivat 400 miljoonaa euroa, jolla olisi mukavasti tuottanut myös sote-palveluja hyvinvo1093597Suomessa Pohjoismaiden tyhmimmät demarit......aijaijai..
Lasse Lehtinen sanoo suoraan, että Ruotsissa on fiksummat demarit kuin Suomessa. Ja Tampereella fiksummat demut kuin Hel573448Marinin hallitus hyväksyi soten (105-77) vuonna 2021
vastaan äänesti Kok, persut, KD, Liike Nyt. Nyt on sitten käynyt niin kuin on käynyt. Pääkirjoitus: Sanna Marin jätti552865Lehtinen: "Oli demareidenkin onni, että valkoiset voittivat sodan 1918"
Lasse Lehtisen mukaan vasemmalla on radiohiljaisuus hänen uutuuskirjastaan, "Läheltä piti. Kansakunnan hurjat hetket" L932672SDP:n valtuutettu valehtelee koulutuksensa
SDP:n helsinkiläinen kaupunginvaltuutettu Mahad Ahmed käyttää maisterin titteliä suoritettuaan 60 opintopisteen epäviral732538IL - 100 000 potentiaalista sotilasta pakeni Ukrainasta!
"Ukrainasta nuorten miesten joukkopako Liki 100 000 asevelvollisuusikäistä miestä on poistunut Ukrainasta parin viime k142446Nepotismi jytkyttää porvaristossa
Taas uutisoidaan, että useampi perussuomalainen kansanedustaja on palkannut oman perheenjäsenensä eduskunta-avustajaksi861977Persut palkkaavat verorahoilla
avustajikseen lapsiaan ja naisystäviään. Juuso on palkannut avustajakseen oman poikansa. Hänen koulutustaustastaan ei3411917