Yeti pysäköintiavustin
ottaa vai ei?
8298
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
on
On kokemusta.
Uusavuttomien vakiovaruste.
eihän kädet muutenkaan enää ehdi olla ratissa kiinni kun on kännykkää ja kokispulloa ja hampurilaista...
Noin aina sanoo henkilö joka ei saanut ko. varustetta omaan autoonsa :)
Uusavutonta on monen muunkin varusteen käyttö, mutta silti niitä tulee käytettyä. Miksi stressata itse kun joku voi tehdä asian puolestasi nopeammin ja helpommin.
Sähkökäyttöinen takaluukku - aivan turha kun luukun saa auki ilman sähköäkin, sähkökäyttöiset ikkunat - sama homma, ohjaustehostin - ilmankin tulee toimeen jne jne... Listaa voi jatkaa loputtomiin - silti ei kukaan täysjärkinen omassa autossaan noita uusavuttomien varusteiksi sanoisi - ainoastaan ne joilla itsellään ei ole sitä/niitä ;)
Laitetaan joukkoon ihan oikeakin vastaus noiden älyvapaiden aivoipierujen joukkoon. Yetissä on helppo oppia missä kulmat menee, mutta kyllä tuo avustin on tehnyt taskuparkkeerauksesta stressitöntä touhua. Vaikka tämä palsta on vain ammatikuljettajia täynnä niin eniten niillä parkkipaikoilla paukkuu pelti. Tämän avustimen avulla et ole sitten yksi heistä!
Hinta on 697-1128 euroa varustetasosta riippuen
Ihanan halpaa!