Tein avauksen Lutherin kirjoituksen pohjalta, ja se hävisi täältä tosi nopeasti. Onko sinulla, Bergeronnette tietoa, miksi näin kävi? Olikohan siinä jotakin palstan sääntöjen vastaista, olisi hyvä tietää. Avaus sisälsi otteen Lutherin kirjoittamasta kirjeestä. Jään ymmälläni odottelemaan vastausta.
Nyt en ymmärrä
Sectori
3187
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
En ehtinyt nähdä avausta, mutta olet asiallisen kirjoittajan maineessa sectori. Olen usein ihaillut kykyäsi kirjoittaa ja vastata provosoitumatta :)
Jos vanhat merkit pitävät paikkansa, niin poisto tapahtui ylläpidon toimesta kesätuuraajan tai uuden vasta aloittaneen virkamoden virheenä. Näin siis jos halutaan ajatella positiivisesti.
Tämän palstan moderointi on aina välillä todella epävakaata, eikä sille näy voivan mitään. Henkilöön käyvät provot ja trollit saavat usein olla täysin rauhassa samalla kun kiusalliseksi koettu asiaan keskittyvä kirjoitus voidaan yllättäen poistaa. Toisaalta työmaata täällä on valtavasti ja talkoosheriffin työkalut melkoisen heppoisia, joten tasottomien purkausten ohi täällä täytyy vain kahlailla, mutta välillä todella asiallistenkin kirjoitusten poistoa se ei selitä.
Toivottavasti sheriffi vastaa ja palauttaa avauksesi tai kertoo todellakin mitä sääntöjen vastaista avauksessa oli.
Kiitos vastauksesta, Admata. Pidän itselläni tiedon, kuinka paljon provosoidun milloinkin;) Laitan uuden avauksen vielä tänään jossain vaiheessa, katsotaan miten sille käy.
Ylläpito oli poistanut viestin käyttäjävalituksen perusteella. Palautin avauksesi, koska siinä ei ollut mitään asiatonta.