A-M.Bergin tasokisat

Itsekin salarakkaana ansioitunut Berg vetää Miss Plastic-kisat, joiden ehdokkaat on ansioituneita kyseenalaisilla keinoilla. Ehdokkaista mm. Anna Vuorinen (49 v), Mari Serenius ja Johanna Järki on sekoilleet aikuisviihteessä. Sellainen ryhmä kuin on vetäjänsäkin ?
2377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Heh :DDDDDDDDDDDDD

Äänestä

Ihan samaa sarjaa Tukevaisen kanssa. Kaukana tasosta ja laadusta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


heh heh heeee kirjoitti:

Itsekin salarakkaana ansioitunut Berg vetää Miss Plastic-kisat, joiden ehdokkaat on ansioituneita kyseenalaisilla keinoilla. Ehdokkaista mm. Anna Vuorinen (49 v), Mari Serenius ja Johanna Järki on sekoilleet aikuisviihteessä. Sellainen ryhmä kuin on vetäjänsäkin ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu