tekö ensimmäisiä?

kenen asialla ps on?

Kun taviksia on yritetty nujertaa, missä persut on silloin olleet? Ovatko tod puolustaneet ketään???
-oikeesti
http://www.youtube.com/watch?v=x6-5g78Nr6Q&feature=related
167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

syrjäytynyt koska et tiedä ,että Suomessa enemmistöhallitus sanelee oppositio on vain nimellinen. VASTAUS oppositiossa äänestä nyt ihmeessä sinäkin muutosta ettei tarvitse kärsiä puutosta ja huutaa sen perään täällä vessan seinällä suomi24 sivustolla huutavan ääni kuin erämaassa ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tappaa vai puolustaa kirjoitti:

kenen asialla ps on?

Kun taviksia on yritetty nujertaa, missä persut on silloin olleet? Ovatko tod puolustaneet ketään???
-oikeesti
http://www.youtube.com/watch?v=x6-5g78Nr6Q&feature=related

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu