Yleista islamista

2153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

oli sossun oivallus etta vuokrataan suihkokonetaxi ja kaydaan kaappaamassa keniasta pippelia almaisexi!
silloin saadaan saastettya vihreitten naiskirjailijoiden edustusmatkoissa paljon rahaa!
-ja se muuttuu nopeasti suomalaisten eduksi koska jokainen mamu tuo tullessaaan 350000 euroa!

-ja jo nyt alkaa edut rikastuttaa koska ylijaama alkaa poistua liukkaasti ja rakentaminen on kaynnistynyt..
.ja kunhan saamme mamut ihastumaan tyoelamaan saamme lumikasat poistetttua kaupungeista kunhan saamme kuljetuskalustoa ja lisaa lapioita!

-ja katsokaa nyt eiko suomen kesa ole tullut kauniimmaksi ja lampimammaksi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sossuaanestaja... kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2010082212224634_uu.shtml
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2010082112222058_uu.shtml

Mamut ovat oikeiita klultamunia vihreille ja sossulle!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu